Į Raudondvario pilį susirinkę garbūs svečiai skanavo apelsinų sriubos

Renginio akimirka / Butauto Barausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Artėjant Naujiesiems metams šalia Kauno, Raudondvario pilyje, esančiame Kauno rajono muziejuje buvo surengtas iškilmingas Grafų Tiškevičių apelsinų sriubos vakaras.

Meno, verslo pasaulio žmones į antrus metus rengiamą padėkos šventę sukvietė ir pasitiko muziejaus direktorius Zigmas Kalesinskas. Šventės metu jis persikūnijo į citrusinių augalų auginimo madą į Raudondvarį kadaise atvežusį charizmatiškąjį grafą Benediktą Henriką Tiškevičių.

„Šie metai muziejui buvo sėkmingi, o apelsinų derlius – labai geras“, – vakaro šeimininkas pasidžiaugė susirinkusiems svečiams.

Jis pristatė Berlyne gyvenančios menininkės Aldonos Gustas darbų parodą, pasidžiaugė šiemet atrastais, muziejaus nuolatinę ekspoziciją papildžiusiais, kompozitoriaus Juozo Naujalio gaidų rankraščiais.

Ne mažesnio susidomėjimo sulaukė ir šventės vaišės. Svečiai buvo kviečiami paragauti pagal seną receptą, kurį žino tik pats Zigmas Kalesinskas, virtos kreminės apelsinų sriubos. Tuo tarpu rūmų požemiuose esantis restoranas „Medžiotojų užeiga“ vaišino elnienos kepsniais.

Į Raudondvario pilį susirinkę garbūs svečiai skanavo apelsinų sriubos (75 nuotr.)
+69

Skaitykite daugiau