I. Puzaraitės-Žvagulienės dukra Barbora su teta ir mama žengia į sceną: „Artistiška iš prigimties“

Žmonės.lt fotomontažas / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-07 18:58
Inetos ir Ąžuolo Žvagulių dukra Barbora nuo pat mažens matė brangiausius šeimos narius koncertuojant. Scenoje senelis Žilvinas, teta Irūna ir mama. Be abejo ir pati mažylė užsimanė dainuoti. Nors Barborai dar tik dveji su puse, tačiau ji jau turėjo ne vieną pasirodymą per Irūnos ir Mariaus Jampolskio koncertinį turą po Lietuvą.

Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė į Lietuvos scenas sugrįžo su legendinėmis A.Šabaniausko ir D.Dolskio dainomis. Teatralizuota jųdviejų programa sulaukė tokio susidomėjimo, kad bilietų nebeliko akimirksniu. Irūnos sesuo Ineta pasakoja, kad per keletą mėnesių jų šeima (prie koncertinio turo prisidėjo ir ji pati su dukra Barbora) turėjo beveik 40 koncertų.

Šiais metais scenoje pirmą kartą su teta ir mama uždainavo ir mažoji Barbora. Nuo mažens augusi apsupta muzikos ir dainų Žvagulių pirmagimė su metais vis labiau troško dainuoti.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Dvejų metų Barbora, pasak mamos Inetos, nejaučia jokios scenos baimės. Prieš kiekvieną pasirodymą mergaitė labai noriai pasirodo publikai.

„Ateityje, manau, leisime Barborą į muzikos mokyklą. Kol kas dar ankstoka, nes ji per maža, tačiau jei dukros užsidegimas nedings – būtinai“, – sako Ineta.

Ir pati kartais su seserimi lipanti į sceną moteris neslepia, kad po pertraukos jai gera ir vėl uždainuoti.

„Scenoje būi tikrai norisi. Traukia vis tik kažkas. Kartu su Irūna ir koncertams ruoštis smagiau. Daromės makiažą, renkamės sceninius drabužius“, – praėjusiais metais pagimdžiusi Barborai brolį Bernardą pasakoja I. Puzaraitė-Žvagulienė.

Tiek Irūna, tiek Ineta turi dar metų neturinčius berniukus Torą ir Bernardą. Į sceną su dukra Barbora žengianti Ineta sako, kad dažniausiai mažylius koncertų metu prižiūri jų antrosios pusės.

„Dažniausiai berniukus prižiūri tėčiai, bet tikrai padeda ir močiutės. Kai koncertų tokią galybė – vaikais leidžiame visiems po truputį pasidžiaugti“, – šypteli Ineta.

Per trumpą laiką visi Irūnos ir Mariaus Jampolskio koncertinio turo, vykstančio dar ir kovo mėnesį, bilietai jau išparduoti. Didžiulio susidomėjimo sulaukia net tik auksiniu dažnai vadinamas duetas, bet ir kiti Irūnos šeimos nariai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai