I. Puzaraitė-Žvagulienė ryžosi grožio procedūrai: „Kažkas nerealaus ir visiškai neskausminga“

Ineta Puzaraitė-Žvagulienė / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2017-12-14 11:33
Du vaikučius auginanti Ineta Puzaraitė-Žvagulienė džiaugiasi išbandžiusi procedūrą, kuriai dauguma jos pažįstamų ryžosi jau prieš keletą metų. „Turbūt, kai pagimdai porelę vaikų, ir jautiesi kaip kokį gerą dešimtmetį išėjusi iš rinkos – imi ir padarai tai, ko net nesapnavai“, – šypsosi Ineta.

Pas meistrę Emiliją Petrulytę apsilankiusi I. Puzaraitė-Žvagulienė prisipažįsta – jaučiasi tarsi vaikas. Taip gera ir smalsu išbandyti kažką naujo.

Rezultatas po jai atliktos mikropigmentacijos procedūros matosi iškart, ir nors oficialiai gijimo laikotarpis trunka apie mėnesį, tačiau patirtimi su kitomis ji nori pasidalyti jau dabar.

Inetai grožio klinikoje natūraliai paryškinti veido bruožai. Kaip teigia ji pati, tai labai efektinga priemonė moterims, kurios neturi laiko makiažui, bet nori atrodyti patraukliai. Beje, nereikia lūpų putlinti ar dirbtinai jų pūsti.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

„Juk norime būti gražios, bet kai rankose pampersai, tai kur jau ten rasi laiko pasiimt teptuką ir pasidažyti“, – juokiasi ji.

Žmonės.lt moteris sako, kad jai atlikta procedūra visiškai neskausminga. Realus rezultatas bus matomas po 5 dienų. Nusifotografavusi po jai atliktos procedūros Ineta tikina, kad lūpų ryškumas ilgainiui išblės, jos bus mažiau ryškios.

„Pradžioje lūpos atrodo ryškiau, kiekvienam klientui spalva stabilizuojasi individualiai. Patiko, kad jau iškart po procedūros galėjau grįžti prie įprastų darbų, nes veidas atrodo normaliai.“

Iškart po antakių ir lūpų mikropigmentacijos procedūrų reikia atidžiai prisižiūrėti. Negalima naudoti jokių kosmetinių priemonių, bet Ineta jaučiasi puikiai.

„Esu labai laiminga ir visoms rekomenduoju“, – patirtimi dalijasi dviejų nuostabių vaikų mama.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai