I. Puzaraitė-Čepononienė sugrįžta su naujienomis: planai – ambicingi

Marius Jampolskis ir Irūna Puzaraitė / Justinos Butkutės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po motinystės atostogų į sceną sugrįžusi Irūna Puzaraitė-Čepononienė turi džiugių naujienų. Ji kartu su scenos partneriu Mariumi Jampolskiu pristato naują originalią dainą „Tu neklausk“. Apie ambicingų planų turintį duetą papasakojo jų prodiuserė Laima Lapkauskaitė.

„Tai buvo bendras mūsų trijų sprendimas. Jie pasitraukė nuo scenos tada, kai buvo „ant bangos“. Išėjo dėl gražių ir objektyvių priežasčių, ne dėl to, kad norėjo. Tiesiog taip susiklostė gyvenimas – Irūna sukūrė šeimą, pagimdė. Buvo laikas, kai ji užsimindavo, jog kiek pavargo nuo scenos, bet užteko padaryti pertrauką, kad suprastų, kad be scenos vis dėlto negali“, – apie sugrįžimą pasakojo Laima.

Pasak prodiuserės, pauzė nuo scenos buvo itin naudinga. Dabar viskas susiklostė natūraliai ir organiškai – Irūna ir Marius itin išsiilgę klausytojų.

„Esame kaip niekada energingi, noras vėl pasirodyti scenoje itin didelis“, – pabrėžė L.Lapkauskaitė.

Gerbėjams I.Puzaraitė-Čepononienė ir M.Jampolskis pristato ir naują, specialiai jiems sukurtą kūrinį. Tai daina apie brandžią meilę. Muziką kūriniui parašė L.Lapkauskaitė, o žodžius prodiuserė apjungė iš dviejų prieš keliasdešimt metų marijapolietės autorės Marijos Mikalauskienės parašytų eilėraščių.

„Teksto atsiradimo istorija labai netikėta. Prieš kone dvidešimt metų dovanų gavau Marijos eilėraščių rinkinį. Dar seniai įsiminiau, kad vienas darbas puikiai tiktų dainos priedainiui. Vėliau išrinkau dar vieną eilėraštį, du apjungiau ir gavosi puikus tekstas“, – šyptelėjo L.Lapkauskaitė.

„Tai antroji daina, kurią parašiau šiam duetui. Ji, manau, skirta vyresniems nei 30-ies metų klaustyojams. Tai kūrinys apie artimo žmogaus ilgesį, meilę, kančią – apie pačius gražiausius jausmus. Turėjome vienoje televizijoje pirmąjį įrašą, kur pristatėm naują dainą. Mačiau žmonių reakcijas, jie labai ja patikėjo“, – džiaugėsi kūrinio bendraautorė.

Naujoji daina labai patinka ir patiems atlikėjams. Jie ne visą L.Lapkauskaitės kūrybą atlieka koncertuose, bet šią dainą įvertino itin palankiai ir nekantrauja ją pristatyti būsimuose šou.

Prodiuserė sako, kad brandžiai dainai apie meilę atlikėjai yra pasirengę ir puikiai ją perteikia. „Marius apskritai turi milžinišką patirtį, Irūna – taip pat. Nors ji ir jauna, tačiau ji anksti subrendusi. Irūna tikrai žino ir kas yra meilė, ir kas – kančia. Jau pirmose repeticijose pamačiau, kad šis duetas supranta ir jaučia apie ką dainuoja“, – komplimentų negailėjo Laima.

L.Lapkauskaitė negali atsidžiaugti savo globojamu duetu. Žinoma prodiuserė ir pedagogė sako, jog po pertraukos repeticijose Irūna ir Marius atiduoda 200 procentų savęs.

„Matau, kad ta pertrauka buvo jiems į naudą. Marius man sakė: „Reikia bent trumpam prarasti, kad suprastum, ką turėjai.“ Manau, tai labai išmintingi žodžiai. Kai Irūna ir Marius repeticijose vienas šalia kito atsistoja, kartais daugiau nieko nereikia. Jie turi kažkokią chemiją. Manau, daugiau joks kitas duetas Lietuvoje neturi tokios traukos – tik Irūna su Mariumi. Tai Dievo atsiųstas duetas“, – auklėtinius gyrė prodiuserė.

Naujausią Irūnos ir Mariaus kūrinį galite išgirsti čia:

Skaitykite daugiau