Į prabangų vakarėlį Andrius Šedžius atvyko lydimas dukrų: „Viskas gerai, Monika dar žmona“

Andrius Šedžius su dukromis Andrėja ir Aleksandra / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-06 12:23
Penktadienio vakarą vykusioje šventėje – vasaros sezono prie Ungurio ežero atidaryme – verslininkas Andrius Šedžius pasirodė be žmonos Monikos – atvyko su dukromis Andrėja ir Aleksandra. Žmonės.lt A.Šedžius sakė, kad Monika tiesiog negalėjo dalyvauti renginyje, nes buvo užsiėmusi.

Iškilminga šventė penktadienį vyko užmiesčio rezidencijoje „IDW Esperanza Resort“. Ypatingo vakaro, kurį vedė Rimas Šapauskas, nepraleido būrys garbių svečių. 

Svečiams dainavo baritonas iš Norvegijos Steinas Skjervoldas ir Lietuvos mecosopranas Marta Lukošiūtė, grojo kamerinis orkestras. Vakaro desertu tapo naujoji „La Perla“ kolekcija, kurios modeliais tapo Karolina Toleikytė, Monika Račiūnaitė, Asta Valentaitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Išskirtinė publika prie Ungurio ežero prabangiai atšventė vasaros sezono atidarymą

A.Šedžius šventėje pasirodė be žmonos Monikos. „Ji tiesiog negalėjo dalyvauti, nes buvo užsiėmusi“, – Žmonės.lt sakė verslininkas.

Paklaustas, ką gi Monika veikė, – gal koncertavo – A.Šedžius tikino tiksliai nežinąs – turėjo dirbti ir tiek. 

Dar balandžio mėnesį viešumoje imta kalbėti, kad A.Šedžiaus ir M.Šedžiuvienės šeimoje – krizė. Pats A.Šedžius tokią žinią neigė.

Vis dėlto drauge šeima viešumoje nesirodo jau kelis mėnesius. Žmonės.lt darkart paklausus A.Šedžiaus apie galimą šeimos krizę jis tik pakartojo, kad problemų nėra.

„Viskas gerai, Monika dar kol kas žmona“, – mįslingai atsakė. „Čia dėl to „kol kas“ aš taip juokauju“, – vėliau pridūrė. 

M.Šedžiuvienė Žmonės.lt sakė, kad penktadienį turėjo dirbti, todėl ir neatvyko į šventę. „Mūsų nematote kartu, nes mes tiesiog niekur neiname“, – Žmonės.lt sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Andriaus Šedžiaus reakcija į kalbas apie skyrybas su žmona Monika: „Skirtis nesiruošiu“

Monika Šedžiuvienė apie krizę šeimoje: „Esu žiauriai pavydi ir tai nevyksta be pagrindo“

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai