Į politiką sukantis maestro Vytautas Juozapaitis mano sugebėsiantis būti ir ministru

„Rigolete“ pagrindinį vaidmenį atliks Vytautas Juoapaitis. / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-01-30 16:52
Operos solistas Vytautas Juozapaitis, dabar vėl sėdęs į LNK „Žvaigždžių duetų“ komisijos pirmininko kėdę, daug ką nustebino patvirtinęs, jog šį rudenį žada dalyvauti Seimo rinkimuose.

Iki šiol nei pats Vytautas Juozapaitis, nei konservatoriai, prie kurių operos solistas žada prisijungti, nekomentavo priežasčių, kodėl jis suka į politiką. Maestro išskirtinį interviu davė LNK gyvenimo būdo žurnalui „Nuo...iki...“, kuris bus rodomas šį pirmadienio vakarą 19.13 val.

„Tikrai dar nevažinėju po Lietuvą agituodamas balsuoti už mane, – sako gerai žinomas operos solistas. – Apie tai kalbėti per anksti, dar mano kandidatūros nepatvirtino partijos taryba“.

Tačiau vargu ar Vytautui Juozapaičiui verta dėl to abejoti. Populiarus, daugelio mėgstamas atlikėjas būtų  išties vertingas narys bet kuriai partijai. Tačiau ką mano pats operos solistas, kodėl  jam parūpo politiko karjera ir kodėl prireikė Seimo nario mandato?

„Savo srityje jau viską pasiekiau. Tai nereiškia, kad aš neturiu ką veikti. Tiesiog sakau, kad valdžioje mažai kompetentingų. Tai vienas iš motyvų.  Bet aš ateinu ne kritikuodamas dabartinę valdžią, o ją palaikydamas. Mano pasiviešinimas susijęs ne tiek su perspektyva eiti į Seimą, kiek su noru pakviesti žmones nenusisukti nuo valdžios“, – „Nuo...iki...“ laidai sakė V. Juozapaitis. 

Vytautas Juozapaitis rinkimuose į Seimą dalyvaus vienmandatėje apygardoje Radviliškyje, ten, kur yra gimęs ir augęs. Jo konkurentas rinkimų į Seimą kovoje  – Algimantas Salamakinas.

Paklaustas, ar sėkmingai susiklosčius rinkimams, nenorėtų tapti kultūros ministru, V.Juozapaitis sakė: „Aš visiškai neatmetu tos galimybės. Tai nėra mano svajonių viršūnė. Ministro ar kultūros ministro pozicija nebūtų nei netikėtumas, nei dovana, jeigu tektų daryti tokį darbą, aš tikrai sugebėčiau daryti ir tikrai ne blogiau, nei prieš tai buvę ministrai, kuriuos aš labai gerbiu ir prieš kuriuos lenkiu savo galvą“, – laidoje „Nuo...iki...“ šio pirmadienio vakarą kalbės Vytautas Juozapaitis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai