Į politiką sukančios Eglijos Vaitkevičės idealas – Dalia Grybauskaitė

Eglija Vaitkevičė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-02-08 12:07
Kritikuojama, apkalbama, gėdinama... Tačiau, nepaisant visko, užtikrinta savo grožiu bei tiesa. Šiomis dienomis Eglija Vaitkevičė – vėl ant bangos „Dalyvausiu Seimo rinkimuose“, – visai neseniai paskelbė garsioji Kauno ponia ir iškart pradėjo parlamento šturmą.

Pasivaikščiojo Seimo koridoriais, pabendravo su  garsiais politikais, paskelbė  specialųjį pranešimą rinkėjams. O laidai „LT aistra“ ryžosi parodyti išskirtinę, dar niekada neregėtą  rinkimų programos dalį. „Vyrams patinka, nes tai švelni gundymo forma. Bet tai nėra vulgaru. Burleskos šokėjos niekada nepamatysite atidengta krūtine arba apatine dalimi. Tai nėra striptizas”, – būsimų rinkėjų vyrų viliojimo strategiją išduoda Eglija Vaitkevičė.

Ar tikrai  išradingoji Eglija ryžosi žengti dar nepramintu keliu? Rinkėjus vilioti ne gražiais pažadais, skambiomis kalbomis, bet savo šokiruojančiais  pasirodymais. Ir ko vertos kalbos, kad aistringoji Kauno gražuolė iš tiesų tėra vienos garsios  partijos jaukas rinkėjams? Trečiadienio vakarą LNK laidoje „LT aistra“ – išskirtinis Eglijos interviu, intriguojantys vaizdai ir dar negirdėti prisipažinimai. „Aš turiu idealą – tai Dalia Grybauskaitė. Ji turi veržlumo, drąsos. Aš jai pritariu, nes aš būsiu dar ryžtingesnė”, – sako Eglija.

Išbandžiusi bent dešimt įvairiausių profesijų bei darbų šiuo metu Kauno ponia, pretendentė į Seimą, prisistato kaip išskirtinių kvapų kūrėja ir burleskos meno populiarintoja. Tačiau pripažįsta ir tai, kad žengti drąsaus šokio pradininkės keliu nelengva.  Naujiems užmojams būtina ne tik drąsa, bet ir milžiniškos investicijos.

Tačiau iš kur moteris turi tiek pinigų? Kaip Eglija, niekur oficialiai nedirbanti, gali sau leisti šitokią prabangą. Tūkstančius kainuojantys papuošalai, batai, įspūdingi drabužiai, investicijos į pasirodymus ir galiausiai butas kone pačioje brangiausioje Kauno vietoje, Laisvės alėjos vidury. Stebėdami  gerą Eglijos gyvenimą kauniečiai jau seniai kuždasi, kad šią moterį ko gero išlaiko koks nors labai turtingas vyras. Gal net keli. „Norėčiau gyventi taip, kad mane išlaikytų vyras. Sau kvepaliukus kuri, užsakinėji brangiausius eterinius aliejus, nesuki galvos... O dabar reikia labai spaustis”, – prisipažįsta Eglija Vaitkevičė.

Kiek kainuoja Eglijos burleska?  Ar tapusi parlamentare ji ir toliau šoks? Ar pasirodymais džiugins rinkėjus? O gal vilios Seimo narius? Eglija apie viską gerai pagalvojo ir savo ateities planus papasakos laidoje „LT aistra” jau šį trečiadienį, 20.30 val. tik per LNK su Žemyna Ašmontaite.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai