Į policijos komisariatą, kur apklaustas Emilis Vėlyvis, pristatytas ir neblaivus Darius Tolušis

Darius Tolušis / 15min.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-26 15:16
Buvęs kelionių agentūros „Voyage-Voyage“ įkūrėjas ir vadovas Darius Tolušis ketvirtadienio popietę atsidūrė Vilniaus miesto 3-iajame policijos komisariate.

Į 3-ąjį policijos komisariatą D.Tolušis pristatytas ketvirtadienį apie 15 val.

Vyras buvo neblaivus, sukruvintomis rankomis.

Tuo pačiu metu šiame komisariate laiką leido ir režisierius Emilis Vėlyvis, atvežtas čia apklausai.

D.Tolušis, išvydęs policijoje fotografus, teištarė: „Ei, gal be kamerų?“

15min.lt nuotr.
15min.lt nuotr.

15min gautais policijos duomenimis, ketvirtadienį buvo gautas pranešimas, kad bute Mindaugo gatvėje namo gyventojas girdi moters klyksmus. Atvykę pareigūnai dėl konflikto į komisariatą išsivežė D.Tolušį su smurto požymiais (jam nustatytas sunkus girtumas) ir dar vieną, 1969 m. gimusį vyrą (jam nustatytas vidutinis girtumas). Aplinkybes toliau aiškinasi policija.

Po pusvalandį trukusios apklausos D.Tolušis pasirodė komisariato laukiamajame, tačiau ir vėl vengė žiniasklaidos. Paklaustas, kas atsitiko, vyras komentuoti atsisakė.

Iš komisariato D.Tolušis išėjo su kartu buvusiu draugu ir moterimi. Vengdamas žurnalistų dėmesio, D.Tolušis nužingsniavo per gatvę draudžiamoje vietoje, važiuojantiems automobiliams teko sustoti ir jį praleisti. Situacijos nekomentavo ir kartu su D.Tolušiu buvęs vyras. „Dabar eisime nusipirkti pigių rūbų“, – bandė šmaikštauti jis.

Už sukeltas muštynes sulaikytas ir naktį areštinėje praleidęs E.Vėlyvis komisariate dalyvavo apklausoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai