Į pikniką Tautvydas Barštys atvyko su straigtasparniu

Tautvydas Barštys (dešinėje) / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-22 16:39
Kasmetine vasaros tradicija tapęs „Borjomi piknikas“ ketvirtadienio vakarą į pievelę prie Baltojo tilto vėl subūrė šimtus vilniečių ir sostinės svečių. Šiemet valgymo gamtoje mėgėjams nepavyko išvengti lietaus, tačiau piknikautojų jis neišbaidė.

Renginio dalyviai, tarp kurių buvo ir Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze, džiaugėsi ne tik gyva muzika, bet ir neįprasta galimybe pačiame miesto centre mėgautis ką tik kepsninėje ant grotelių paruoštomis vaišėmis. Skirtingai nei ankstesniais metais, piknikas šiemet surengtas vakare, o ne pietų pertraukos metu, siekiant renginį padaryti patogesniu dalyviams.

Ant grilio – 100 kg vištienos

Vilniečiams tai buvo išskirtinė proga pajausti tikro pikniko nuotaiką, o ruošiamo maisto kvapas pritraukė daugybę keptos mėsos mėgėjų. Jiems pavaišinti buvo iškepta 100 kg marinuotos vištienos.

Šimtus vilniečių priviliojusiame piknike vištieną kepė Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijai priklausantys profesionalai. Susirinkusieji ne tik stebėjo kepimo procesą, bet ir sėmėsi specifinio vištienos paruošimo ir kepimo ant grotelių paslapčių – kepėjai savo žiniomis mielai dalinosi su visais pikniko dalyviais.

„Organizuodami pikniką, siekėme padovanoti vilniečiams ir miesto svečiams  išskirtinę galimybę pasimėgauti ant grotelių kepamu maistu, būnant miesto centre. Vasaros piknikai jau tapo mūsų tradicija, kuriai kasmet sugalvojame vis kitą temą“, – sako „IDS Borjomi Europe“ Prekinio ženklo vadovė Tatjana Rudienė.

Pasimėgavę mėsa dalyviai neskubėjo išsilakstyti – ilgiau pavakaroti gryname ore po sočios ir skanios vakarienės viliojo Jurgio Brūzgos su grupe gyvai atliekama muzika.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Šiemet – jau trečiasis piknikas

Masinis piknikas Lietuvoje vyksta trečius metus iš eilės. Pirmasis piknikas ant pievelės greta Baltojo tilto įvyko 2012 m., jame dalyvavo daugiau negu 800 žmonių. 2013 m. piknikas organizuotas ant paties Baltojo tilto – per visą jo ilgį buvo nutiesta dirbtinės žolės danga, kurios plotas užėmė beveik 1000 kv. metrų.

Renginio organizatoriai kol kas neatskleidžia, kokių dar piknikų ateityje gali tikėtis vilniečiai, tačiau užsimena, kad tai galėtų būti Lietuvoje dar neišbandyta naujiena.

Užklupęs lietus prisidėjo prie labdaros

Vakare Vilniuje prapliupęs lietus netikėtai tapo didžiausios spontaninės labdaringos „ledinio vandens kibiro iššūkio“ (pasaulyje plintančios kaip „Ice bucket challenge“) stilizuotos akcijos priežastimi. Renginio organizatoriai pakvietė pikniko dalyvius išlįsti iš palapinės ir minutę laiko pastovėti po šaltu lietumi, už tai pažadėdami finansiškai paremti kovą su šonine amiotrofine skleroze.  

Šalto lietaus iššūkį sutiko priimti ne tik renginio vedėjas Jurgis Brūzga, tačiau ir į pikniką sraigtasparniu atskridęs „KG Group“ valdybos pirmininkas Tautvydas Barštys.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai