Į paskutinę kelionę Druskininkuose išlydimas humoristas Vitalijus Cololo

Į paskutinę kelionę Druskininkuose išlydėtas humoristas Vitalijus Cololo/Teodoro Biliūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-09 12:50
Gruodžio 2-ąją Ispanijoje netikėtai mirus garsiam Lietuvos humoristui, TV ir renginių vedėjui Vitalijui Cololo, gedi ne tik artimieji, giminės, draugai bet ir daugelis Lietuvos žmonių, kuriuos Vitalijus įkvėpdavo savo gera nuotaika, energija ir smagiais pokštais. Visų atmintyje jis būtent toks ir liks.

Šeštadienį Vitalijaus mieste Druskininkuose prasidėjo atsisveikinimas su visų pamiltu humoristu ir tęsėsi iki pirmadienio. 

13 val. už humoristą bus aukojamos mišios Druskininkų Šv. Mišios Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje. Po jų amžino poilsio Vitalijus atguls „Ratnyčios“ kapinėse. Į jas visos šalies talentas palydėtas plojimais.

„Dėkojame visiems už palaikymą. Jaučiame visų Jūsų paramą. Netikėta Vitalijaus mirtis pribloškė mus visus. Vis dar bandome suprasti ir įsisąmoninti tai, kas įvyko. Bet kalbėti apie tai per sunku. Todėl prašome nedraskyti širdies skambučiais ir klausinėjimais“, – prašymą išreiškė velionio žmona Inga.

Atostogaujant Ispanijoje pas artimą draugą V. Burnį Cololo teko skubiai atlikti operaciją, dėl kurios vyrui prasidėjo uždegimas, pasibaigęs komplikacijomis. Po jų Vitalijui sustojo širdis. Vyras mirė eidamas 46-uosius metus.

Naujausi straipsniai