Į Paryžių su Radžiu išskridusi ir viename kambaryje gyvensianti nuotaka Daiva: „Gali nutikti visko“

Radžis ir Daiva Pudžemytė / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-11-19 13:20
Pirmadienio rytas svajonių jaunikiu tituluojamam Radžiui Aleksandrovičiui prasidėjo kaip niekada anksti. Skubiai susikrovęs daiktus, vos prašvitus dainininkas išskubėjo į kelionių agentūrą pasiimti bilietų ir jau po pietų sėdėjo lektuve, skridusiame į Paryžių. Suprantama, į meilės miestą LNK realybės šou pagrindinis herojus išskrido ne vienas, o su viena iš pretendenčių į savo širdis.

Daiva Pudžemytė – 22 metų mergina, kuriai nusišypsojo laimė keliauti į svajonių miestą kartu su savo pasakų princu Radžiu.

„Esu be galo laiminga, kad būtent man atiteko kelionė su Radžiuku. Tiesą pasakius, dar niekada nebuvau Paryžiuje, man tai pirmoji kelionė. O ji vyks būtent su tuo žmogumi, su kuriuo labiausiai ir noriu“, – laikydama bilietus savo rankose džiūgavo Daiva.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Džiaugsmo dėl būsimos kelionės pirmadienio rytą neslėpė ir pats estrados princas Radžis. Vaikinas į kelionę dovanojusią įmonę atskubėjo dar prieš 9 rytą, buvo kiek apsimiegojęs, tačiau pasivaišinęs gardžia kava kaip mat atsibudo ir tikino nekantriai laukiąs išvykos į Paryžių.

„Noriu Eifelio bokštą pamatyti, ir po Eliziejaus laukus pavaikščioti. Net neabejoju, kad kelionė bus puiki“, – sakė atlikėjas.

Paklaustas, ar daug daiktų vežasi į kelionę, Radžis nemelavo. „Paskubomis ryte įsimečiau kelis daiktus, rūbus. Jei kažko pritrūks, nusipirksiu Paryžiuje“, – šyptelėjo vaikinas.

Tuo tarpu viena iš pretendenčių į Radžio širdį Daiva neslėpė, kad į kelionę pasiruošė kaip ir pridera kiekvienai moteriai. „Įsidėjau kūno losjoną, kvepalų ir, žinoma, gražaus apatinio trikotažo. Dievinu stringus, vadinamąsias virvytes, todėl jų įsidėjau itin daug“, – valiūkiškai kalbėjo D.Pudžemytė.

Panašu, kad seksualaus apatinio trikotažo merginai tikrai gali prireikti, kadangi Daiva turės ypatingą galimybę sužavėti savo svajonių vyrą.

„Radžis ir Daiva Paryžiuje gyvens viename viešbučio numeryje“, – prasitarė kelionę dovanojusios aviabilietų rezervacijos sistemos „HappyFLY.lt“ vadovė Regina Makselytė.

Sužinojusi, kad gyvens viename kambaryje su Radžiu, jo pakeleivė Daiva buvo euforijoje. „Super, esu labai laiminga. Žinote, gali visko nutikti“, – pamiršusi savo kuklumą sakė D.Puodžemytė.

Paryžiuje Radžis ir Daiva viešės keletą dienų, o keliautojų nuotykius jau netrukus išvys ir televizijos žiūrovai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai