Į Palangą koncertuoti vykusi Natalija Bunkė pateko į savo mergvakarį: tokios šventės nesitikėjo

Natalijos Bunkės mergvakaris Palangoje / Vilmos Zalanskaitės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Savaitės pradžia atlikėjai Natalijai Bunkei prasidėjo išties netikėtai – vykusi į koncertą Palangoje, galiausiai ji atsidūrė savo mergvakaryje, kurį jai surengė ištikimiausios bendražygės draugės.

Jau visai netrukus ištekėsianti Natalija Bunkė net nenutuokė, kad savaitė prasidės jos mergvakariu.

Atlikėja su visa aparatūra ir sceniniu įvaizdžiu vyko į vilą „Auska“, esančią pajūryje. Jai uždainavus, pasirodė  Natalijos persirengusios draugės.

Natalijos Bunkės mergvakaris Palangoje / Vilmos Zalanskaitės nuotr.

Prie šios staigmenos prisidėjo Natalijos sesuo Kristina Ivanova, Goda Alijeva, Nijolė Pareigytė, Simona Nainė, Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė, Kristina Navickaitė-Tina ir kitos draugės.

Apsirengusios 80-ųjų stiliaus suknelėmis, tokio pat laikmečio baltu kostiumėliu jos papuošė ir būsimą nuotaką.

Ji buvo pakviesta prie šventinio stalo, kur karštus patiekalus merginoms tiekė žinomas jaunasis šefas Rokas Galvonas.

Natalijos Bunkės mergvakaris Palangoje / Vilmos Zalanskaitės nuotr.

„Visi patiekalai buvo  autentiški ir idealiai tinkantys visai bendrai atmosferai. Rokas kaip visuomet nustebino ir išpildė visus lūkesčius. Džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti visas idėjas ir nustebinti Nataliją. Jos emocijos buvo vertos visų pastangų ir gudrybių prisivilioti ją į mergvakarį, o šventė dar tik prasideda, tad tikimės, kad neužmirštamų akimirkų bus dar daug“, – šypsojosi N.Bunkės bičiulės.

„Jei ne renginių organizatorė Virginija Marcinkevičienė, mum būtų buvę labai sunku įgyvendinti tokią didelę staigmeną. Nebūtų pavykę taip visko nuslėpti. Mūsų planas buvo toks, kad Natalija galvotų, jog važiuoja į privačią šventę koncertuoti“, – padėkos žodžius dalijo Kristina Ivanova.

Natalijos Bunkės mergvakaris Palangoje / Vilmos Zalanskaitės nuotr.

„Mano panos – pačios geriausios. Aš iki paskutinės minutės maniau, kad važiuoju į privačią šventę, kur dainuosiu savo dainas, o pasirodo – atvykau į savo mergvakarį. Netekau žado pamačiusi savo geriausias drauges. Tik jos galėjo sugalvoti surengti man būtent tokią šventę. Aš vis dar esu šoke“, –   emocijomis dalijosi N.Bunkė.

Netrukus vestuves užsienyje švęsianti dainininkė didžiąją vasaros dalį praleido koncertuodama pajūryje. Ne kartą apsistojusi naujam gyvenimui prikeltoje viloje ji neslėpė, kad kada nors norėtų tokioje unikalioje vietoje surengti privačią šventę savo bičiuliams. Tai žinodamos daininkės draugės ėmė regzti planą – surengti N.Bunkei teminį mergvarį, kur žinoma moteris pasinertų į pramogas, kurias kadaise sau leisdavo tik aukšti šalies vadovai ir užsienio šalių prezidentai.

Natalijos Bunkės mergvakaris Palangoje / Vilmos Zalanskaitės nuotr.

Visą vakarą Natalijai netrūko ir dar daugiau staigmenų – po vaišių ir įvairių žaidimų programos, draugės ją pakvietė žiūrėti vaizdo įrašą, kuriame artimieji ir bičiuliai N.Bunkei linkėjo sėkmingos santuokos, dalijosi prisiminimais ir gražiais žodžiais.

Žiūrėdama šią merginų paruoštą medžiagą Natalija negalėjo sulaikyti ašarų – tą akimirką ji jautėsi laimingiausia būsimąja nuotaka, kurią supa pačios nuostabiausios bičiulės.

Fotogalerija:

Natalijos Bunkės mergvakaris Palangoje (39 nuotr.)
+33
Skaitykite daugiau