Į pajūrį atostogauti išvykusi Kristina Ivanova mėgaujasi vandens pramogomis

Kristina Ivanova / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-20 14:42
Vasarai įsibėgėjus bene dažniausiai galvoje besisukanti mintis – kur atostogauti, kaip pabėgti prie jūros, į sodybą ar išvykti į kelionę… Tuo tarpu grupės „Magnit“ atlikėjos Kristina Ivanova, Laura Navikaitė ir Emilija Katauskaitė kol kas kartu labiau planuojasi darbus, tačiau ras laiko ir trumpam atokvėpiui – poilsiui pajūryje. Kol bendros atostogos dar tik planuojamos, į pajūrį išrūko viena Kristina: čia ji mėgaujasi vandens sporto pramogomis.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šiuo metu K.Ivanova pajūryje mėgaujasi vandens sportu ir tikisi, kad kai kartu atostogauti vyks su grupės merginomis, jos taip pat noriai tai darys, mat ilgai gulėti pajūryje ir mėgautis pasyviu poilsiu – ne jai.

„Mes su Emilija mėgstame aktyvesnį laisvalaikį, o štai Laura galėtų valandomis mėgautis saulės spinduliais, gulėti, skaityti.  Mums jau po penkių minučių darosi nuobodu – tai kamuolį imame mušinėti, tai dar kokios veiklos susirandame“, – šypteli Žmonės.lt kalbinta K.Ivanova.

Merginos jau turi ir savo tradiciją, kuri, tikisi, gyvuos ilgus metus ir, nepaisant darbų gausos, visos ras tam laiko.

„Mūsų tradicija – stovykla pajūryje: savaitei visos kartu vykstame prie jūros tiesiog pailsėti. Tai darėme ir praėjusią vasarą – mums labai patiko, pasisėmėme energijos. Jūra, smėlis, kopos, saulė – ko dar reikia norint atitrūkti nuo miesto šurmulio?“ – įsitikinusi K.Ivanova.

Kur toji stovykla prie jūros vyksta? „Nenorime išduoti paslapties, mat ta vieta yra tokia gera ir unikali, kad nenorėtume jos per daug reklamuoti – ims po to miniomis plūsti žmonės. Ši vieta tiesiog tobula mėgstantiems vandens sportus – čia dar seniau atradau irstymąsi irklente“, – sakė atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vasarą – pats darbymetis

„Vasara mums – pats darbų įkarštis. Su merginomis ruošiame naują projektą užsieniui, taip pat programą anglų kalba – nelengva, nes tai ne mūsų gimtoji kalba, todėl tenka daug repetuoti, diskutuoti apie aranžuotes... Žodžiu, dirbam ir dirbam“, – šypteli Žmonės.lt kalbinta grupės lyderė K.Ivanova.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Atlikėja tikino, kad vasaros darbai – malonūs ir džiugūs, mat geras oras, koncertų užsakymai ir kelionės po Lietuvą nuteikia optimistiškai, todėl nėra kada liūdėti ir svajoti apie poilsį.

„Vasaros koncertai mums patinka – dauguma jų vyksta po atviru dangumi, jie smagūs, nuotaikingi. Kadangi vasarą švenčiamos miestų šventės – turime progą pasivažinėti po Lietuvą, aplankyti skirtingus miestelius“, – sakė Kristina.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai