Į oficialią vakarienę atvykusi Melania Trump atrodė tarsi iš pasakos „Gražuolė ir pabaisa“

Melania Trump, Donaldas Trumpas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-14 12:18
Pirmoji JAV ponia ir vėl pasipuošė, šį kartą valstybinei vakarienei, kuri vyko Blenheimo rūmuose, Didžiojoje Britanijoje. Ji vilkėjo vėdryno spalvos suknele su pečių apsiaustu. Melanios aprangą leidinys „Vanity fair“ šmaikčiai apibūdino tokiais žodžiais: „Dabar – aš princesė!”.

Kartu su JAV prezidentu Donaldu Trumpu Anglijoje besilankanti Melania Trump nesiliauja stebinusi. Iš pradžių į oficialų vizitą ji atvyksta vilkėdama drabužiais, kurie be galo primena Meghan Markle stilių, o štai vėliau pasirenka įvaizdį iš kultinės pasakos „Gražuolė ir pabaisa“.

Prieš vakarienę Melania Trump ir Donaldas Trumpas pasveikino Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresą May ir jos vyrą Phillipą.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kelias į rūmus buvo palydėtas taikiu protestu ir kažkur centriniame Londone sklandančiais D. Trumpą pajuokiančiais balionais. Prieš JAV prezidento atvykimą į Angliją, kilus gyventojų sujudimui bei nepasitenkinimui – nuspręsta oficialią vakarienę daryti kiek atokiau nuo centro.

Blenheimo rūmai – valanda kelio nuo Londono. Tai vienintelė vieta, kuri nepriklauso nei monarchijai, nei bažnyčiai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad pirmosios JAV ponios stilius ypač aptarinėjamas po to, kai beveik prieš mėnesį, į susitikimą su nuo tėvų atskirtais migrantų vaikais Teksase ji atvyko vilkėdama švarką, ant kurio didelėmis raidėmis buvo užrašyta: „Man išties nerūpi. O tau?“ („I REALLY DON'T CARE. DO YOU?“).

Prekės ženklo „Zara“ striukė iš karto sukėlė tarptautinį skandalą. Tuo tarpu M.Trump atstovė spaudai išplatino pranešimą: „Nebuvo jokios paslėptos žinutės. Tikėjomės, kad žiniasklaida nesutelks dėmesio į jos aprangą.“

TAIP PAT SKAITYKITE:

Lankydama nuo tėvų atplėštus vaikus Melania Trump demonstravo užrašą: „Man išties nerūpi“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai