I. Norkutė: „Jeigu esi talentingas – visada atrasi savo žiūrovą, kuris tave mylės ir dievins.“

Inga Norkutė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-14 14:02
Jau nuo rugsėjo 18 dienos į TV3 ekranus sugrįžta kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“, džiuginsiantis žiūrovus jau vienuoliktu savo sezonu. Režisierius ir aktorius Andrius Žiūrauskas pažadėjo, kad šiame sezone tikrai netrūks naujų herojų bei jau gerai pažįstamų veidų, persipynusių kuriozinių gyvenimo vingių. Kuriant 11 „Moterys meluoja geriau” sezoną, visa kūrybinė komanda stebėjo pagrindinių herojų – Medos ir Robertėlio – gyvenimo pasikeitimus ir netikėtumų kupinas situacijas. O prie serialo prisijungus naujiems aktoriams, „Moterys meluoja geriau“ įgavo dar spalvingesnę scenarijaus ekranizaciją.

Vienas įsimintiniausių naujų serialo veidų – Medos brolis Kęstutis (aktorius Jonas Gricius), kurio gyvenimas nustebins net ir visko mačiusius žiūrovus: po 27 metų išgulėtų komoje, Kęstutis mokosi gyventi iš naujo: susipažįsta su visiškai pasikeitusiu miestu, atranda naujas technologijas, ir žinoma ieško pramogų. O kas, jei ne geriausias Kęstučio draugas Robertėlis, padės įsilieti į šiuolaikinio gyvenimo ritmą!

Serialo kūrėjų bei aktorių komanda jau senai yra tapę lyg viena šeima, kurios narių gausumą žino visa Lietuva. Todėl naujų herojų pasirodymas visada gerokai praturtina ir pralinksmina ne vien serialo gerbėjus bei žiūrovus, bet ir pačią kūrybinę komandą.

Startavus naujam, jau 25 – tam TV3 sezonui, rugsėjo vakaro eterį serialas „Moterys meluoja geriau“ užpildys juoku bei žiūrovui gerai pažįstamais kviestiniais aktoriais, kurie darniai įsilieję į komiškas scenas džiugins TV3 žiūrovą jau 11 sezoną.

Tačiau šeimos išeitomis pėdomis sekant (senelis – žinomas operatorius – Jonas Gricius, tėvas- Augustinas Gricius – režisierius) jis pasirinko aktoriaus specialybę, kuri jam leido sukurti ne vieną įsimintiną vaidmenį televizijos ekrane. O būtent į aktorystės meno studijas Joną pašaukė pranašiškas sapnas, kuriame maestro Vladas Bagdonas pasufleravo, kad reikia rinktis būtent aktoriaus duoną.

Atėjus rugsėjui, nieko nėra geriau, kaip su karštos arbatos puodeliu prisėsti prie TV ekrano ir įsijungti savo mylimą laidą ar serialą. Todėl šių metų TV3 sezonas stebins netikėtais sprendimais, derindami kūrybingumą bei klasiką.

18 d.! Pirmadieniais – ketvirtadieniais nauju laiku – 20.30 val. tik TV3 eteryje!

Temos:

Naujausi straipsniai