Į Nidą plūsta žvaigždės, sportininkai ir naktinių linksmybių mylėtojai

Paskutinį vasaros mėnesį įspūdinga švente pradedantis Nida Beach Tennis Cup – Nidos paplūdimio teniso čempionatas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-02 11:57
Paskutinį vasaros mėnesį, gražiausiame Lietuvos kurorte – Nidoje, ruošiasi praleisti atostogų ir pramogų ištroškusieji, nes rugpjūčio 2-4 dienomis čia vyksta tikras renginių maratonas – „Nida Beach Tennis Cup“, „Tarptautinė 52-oji Kuršių Marių Regata“, „Nida Jazz“ bei naktinių vakarėlių serija.

Aktyviai nusiteikę svečiai kviečiami dalyvauti legenda virsiančiame turnyre, sportiškai praleisti šias vasaros dienas ir, žinoma, laimėti daugybę prizų. Paplūdimio teniso šventė „Nida Beach Tennis Cup 2019“, vyksianti prie „Kupolo, net 6-iose teniso aikštelėse, rengia įnirtingą 128 dalyvių kovą, kurią laimėti padės ir pats teniso treneris – Simas Kučas.

„Ruošiuosi šiam turnyrui nuo ryto iki vakaro treniruodamas, gerdamas daug vitaminų ir kiekvieną vakarą žaisdamas paplūdimio tenisą, o kitiems noriu patarti primindamas, kad viskas gyvenime yra emocija, tad svarbiausia džiaugtis šia diena, šypsotis, važiuoti į Nidą ir visas šias emocijas atsivežti su savimi“, – kviečia S. Kučas.

Simas Kučas vasarą didžiąją laiko dalį praleidžia vesdamas treniruotes Lietuvos pajūryje/Asmeninio archyvo nuotr.
Simas Kučas vasarą didžiąją laiko dalį praleidžia vesdamas treniruotes Lietuvos pajūryje/Asmeninio archyvo nuotr.

Kartu su gražiausiais pojūčiais laukia ir vertingi prizai, o „Neodenta“ įsteigė papildomus prizus, kurie gerokai kilstelėjo bendrąją pergalių vertę. Pirmos laimėtojų poros lauks – 1200 eur. vertės, antrosios – 950 eur. vertės, trečiosios – 750 eur. vertės prizai.

Be aktyvaus laiko dieną, pramogos laukia ir sutemus. „Kupole“ koncertuosianti atlikėja KAIA yra pasiruošusi šį pirmajį vasaros savaitgalį ir turnyro nugalėtojų pergales pažymėti ryškiomis spalvomis.

„Tai gražiausia vieta, kurioje galima būti – jūra, vasara ir Nida. Šio turnyro ir pasirodymo aš nekantriai laukiu“, – ruošdamasi koncertui kalbėjo atlikėja.

Koncertą tęs diskžokėjai „Kandy Killers“, RØKKET ir Tomas Pališkis.

„Nida Beach Tennis Cup 2019“ dalyvių skaičius limituotas, tad registracija yra būtina, o kad galėtumėte dalyvauti turnyre profesionalais būti neprivalote! Kviečiame būti kartu – mėgautis vasara, žaisti, laimėti, klausytis ir linksmintis.

Būkime Nidos tradicijų dalimi.

Registraciją į renginį rasite ČIA.

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai