Į naujos klinikos atidarymą sostinėje rinkosi išskirtines procedūras pamėgusios garsenybės

„Reviv“ klinikos atidarymas / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-10 20:47
Pažangiausi medicinos diagnostikos metodai lietuviams prieinami be didelių pastangų, nes Vilnius žengia koja kojon su pasaulinėmis medicinos, sveikatos gerinimo ir grožio chirurgijos tendencijomis, todėl plačiai visuomenei siūlo dar vieną pasaulyje pripažintą naujieną – REVIV intraveninę ir intraraumeninę terapiją, kurią pristato ką tik duris atvėrusi klinika „REVIV Vilnius“.

Ketvirtadienio vakarą VIP svečiai dalyvavo konferencijoje, kurios metus klinikos gydytojai Gytė Grigonytė-Babajan ir Raimonda Plioplytė pristatė intraveninę ir intraraumeninę terapiją. Unikali terapija skirta sveikatai stiprinti, sveikam ir greitam lieknėjimui, jėgų ir skysčių balansui atstatyti, stabdyti senėjimo procesus, energijai atgauti, prisotinti organizmą būtiniausiais vitaminais, mineralais, antioksidantais. 

„Tai visiškai naujo koncepto terapija, atitinkanti pasaulinius standartus. Džiugu, kad esame jau 77-oji pasaulio šalis, galinti taikyti šią terapiją. Ji sukurta medicinos profesionalų taip, kad yra naudojami labai švarūs preparatai, sudarytos formulės ir visa tai, žinoma, patvirtinta klinikiniais tyrimais. Iš tikrųjų matomas labai didelis efektyvumas. Nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje darysitės šią procedūrą, gausite lygiai tokią pačią paslaugą“, – pasakojo klinikos gydytoja G. Grigonytė-Babajan.

„Reviv“ klinikos atidarymas / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Reviv“ klinikos atidarymas / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

Pasak gydytojos, sveikatinimosi sritis Lietuvoje tik žengia pirmuosius žingsnius, tad tokios paslaugos dar nėra buvę.

„Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse tokios terapijos dar nėra buvę. Mes ilgai dirbome, kad įvykdytumėme visus keliamus reikalavimus, norėdami pasiūlyti šią terapiją mūsų šalies žmonėms, – kalbėjo G. Grigonytė-Babajan. – Kokybės standartai yra labai aukšti ir visame pasaulyje jie yra vienodi.“

Gydytoja priminė, kad labai svarbu pasirinkti tinkamą ir visus reikalavimus atitinkančią kliniką, nes per neapdairumą galima patekti ir į blogas rankas.

„Reviv“ klinikos atidarymas / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.
„Reviv“ klinikos atidarymas / Gretos Skaraitienės / „Žmonės Foto“ nuotr.

„Poveikį pamatysite iškart. Vos po keliasdešimties minučių. Tai naujas etapas mūsų sveikatinimosi istorijoje“, – kalbėjo ji.

Konferencijoje, ir iš karto po jos vykusiame VIP vakarėlyje, dalyvavo ir tie, kurie jau išbandė šią terapiją: jėgas taip atgauna „Vilnius City Opera“ kolektyvas, su operos soliste Asmik Grigorian ir režisiere Dalia Ibelhauptaite priešakyje, dizaineris Juozas Statkevičius, atlikėjas Donatas Montvydas su žmona Veronika, televizijos laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, plaukų meistras ir įvaizdžio namų „KUKLA Beauty Box“ įkūrėjas Kęstas Rimdžius. Renginio metu žinomi veidai pasidalino įspūdžiais, kaip ši terapija veikia būtent juos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai