Į naujo „AŠ Ikona“ žurnalo pristatymą susirinko kviestinė publika

Naujo žurnalo „AŠ Ikona“ pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-14 13:10
Penktadienį žurnalo „AŠ Ikona“ komanda, pristatydama rudens numerį, kvietė visus pradėti savo dieną nuo mažų detalių ir svarbių ritualų. Svečiai rinkosi vėlyvųjų pusryčių restorane „Bizarre“ ir turėjo unikalią galimybę pakeliauti po išskirtinių kvapų pasaulį. Jie taip pat vieni pirmųjų pamatė naująjį numerį, kuriame šįkart – trys skirtingi viršeliai. Pagrindinį viršelį papuošė TV laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

„Pristatydami kiekvieną žurnalo numerį norime savo svečiams padovanoti kuo daugiau nepakartojamų akimirkų, įspūdžių, kurie sužadintų pojūčius ir suteiktų kuo daugiau teigiamų emocijų. Toks yra žurnalas „AŠ Ikona“ – tikrų emocijų, kūrybos, drąsių idėjų ir spalvų rinkinys. Ir aš noriu padėkoti tai visai, daugiau nei 60 žmonių komandai, kuri kas tris mėnesius pristato šį leidybos kūrinį“, – sakė Alfas Ivanauskas, „Virtuvės mitų griovėjų“, leidžiančių žurnalą „AŠ Ikona“, vadovas.

Naujo žurnalo „AŠ Ikona“ pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.
Naujo žurnalo „AŠ Ikona“ pristatymo akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.

Kaip ir per kiekvieno numerio pristatymą, jis dėkodamas už darbą įteikė gėlių puokštę leidinio vyr. redaktorei Agnei Jagelavičiūtei.

„Nes netiesa, kad užsidarius durims reikia ieškoti lango. Durys – jos taip veikia, užsiveria... Jas paprasčiausiai reikia dar kartą atidaryti. Ir nebereikia tos kovos dėl karūnų, nes karūnos – tik metalo gabalai, ir jų daugybė, bet tiesa ta, kad tikros princesės nekovoja – jos taiso viena kitai karūną“, – pristatydama naują numerį sakė A. Jagelavičiūtė.

Naujo žurnalo „AŠ Ikona“ pristatymo akimirka
Naujo žurnalo „AŠ Ikona“ pristatymo akimirka

Rugsėjį pristatyto žurnalo viršelį puošia televizijos laidų ir renginių vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, sutikusi duoti pati atviriausią savo interviu. Taip pat žurnalo viduje skaitytojų laukia ne viena staigmena – viršeliai su aktore, laidų vedėja Jurgita Jurkute ir su stiliste Asta Valentaite, kurios žymi priedą namams ir priedą būsimoms nuotakoms „Tekėk už manęs“. Pastarąjį ruošė viena garsiausių vestuvių planuotojų Lietuvoje Laura Vagonė.

Žurnalą sudaro kelionių priedas „Makalius“, redaguojamas keliautojo, verslininko Rimvydo Širvinsko, J. Pinkevičienės, grožio ekspertės, kuriama grožio rubrika, Linos Kalinauskaitės-Forsman, interjero ekspertės, ruošiamas interjero priedas, A. Ivanausko rubrika apie ypatingas gastronominio pasaulio vietas ir originalius receptus.

Naujausi straipsniai