Į nacionalinę „Eurovizijos“ atranką leista grįžti dviem dalyviams

Vidas Bareikis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-19 10:33
Prieš „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos pusfinalius paskelbta netikėta žinia: į konkursą grįš du dalyviai. Kurie atlikėjai labiausiai nusipelnę antro šanso, iki trečiadienio ryto galimybę spręsti turės LRT.lt lankytojai.

Pernai, pasinaudodama teise, numatyta „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos taisyklėse, „LRT“ į konkurso finalą grąžino vieną atlikėją. Panašiai nuspręsta pasielgti ir šiemet – į nacionalinės atrankos pusfinalius bus grąžinami du dalyviai, surinkę daugiausia balsų.

„LRT“ televizijos vyriausiojo prodiuserio ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovo Audriaus Giržado teigimu, toks žingsnis bus naudingas tiek atlikėjams, tiek konkurso gerbėjams.

„Manau, šis sprendimas pasiteisina, nes duoda galimybę geriau įvertinti televizijos žiūrovų, radijo klausytojų ir portalo lankytojų nuomonę. Be to, tai suteikia taip reikalingą šansą atlikėjams ir galimybę išlyginti komisijos vertinimų netikėtumus.“

Balsuodami skaitytojai gali rinktis iš 12 dalyvių, iškritusių dviejose paskutinėse laidose. Nacionalinės atrankos pusfinaliuose pasirodys po 7 dalyvius, o finale susikaus 6 atlikėjai.

Balsavimas truks iki trečiadienio ryto, iš vieno IP bus galima balsuoti vieną kartą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai