Į muzikos apdovanojimus „Aukso lašas“ rinkosi ryškūs ir garsūs svečiai

Apdovanojimų „Aukso lašas 2017“ svečiai / Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-06 20:44
Šeštadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arena pilna muzikos – į pirmuosius radijo stoties „Lietus“ surengtus apdovanojimus „Aukso lašas“ rinkosi ryškiausios lietuviškos scenos žvaigždės.

Žaliu kilimu šventinį vakarą žengė ne tik kviestiniai svečiai, bet ir nominantai. Apranga, šukuosenos, makiažai, nuotaikos – buvo akivaizdu, kad išskirtiniam renginiui garsenybės kruopščiai ruošėsi.

„Tikrai nesitikėjau būti pasiūlytas į mylimiausiųjų tekstų autorių sąrašą. Man tai daug reiškia“, – sakė atlikėjas Paulius Stalionis į apdovanojimus atvykęs kartu su žmona Lina.

Ne tik sau, bet ir kitiems dainininkams juos išgarsinančius tekstus rašantis autorius pasakojo, jog jo kūriniai gimsta įvairiomis aplinkybėmis. Kartą dainą apie mokyklą jis rašė ankštame kambarėlyje – tuo metu svečiuose viešėjo buvęs klasiokas, o dainą sukurti reikėjo kuo skubiau.

„Dabar ji sulaukia nemažo dėmesio“, – patikino P. Stalionis, kurio keturi iš penkių išleistų kompaktinių diskų yra tapę auksiniais.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Praleisti svarbaus pramogų verslo įvykio nepanoro ir dainininkė, renginių vedėja Donalda Meiželytė.

„Dar vis nesibaigia šventinis sezonas, bet tokio svarbaus įvykio proga leidau sau pailsėti ir pasimėgauti lietuviška muzika“, – tvirtino pašnekovė.

Muzikinių apdovanojimų duris pravėrė ir viena mylimiausių atlikėjų – Džordana Butkutė. Rytoj Klaipėdoje koncertuojanti ir kiekvienam susitikimui su publika besiruošianti pop scenos įžymybė tvirtino į renginį norėjusi ateiti būtinai.

„Laimėsiu „Aukso lašą“? Nemanau... Nesitikiu“, – nuoširdžiai kalbėjo dainininkė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Hito „Juoda orchidėja, grupės „MG International“ atlikėjas Giedrius Jurgelevičius portalui Žmonės.lt sakė, kad lietuviškos muzikos apdovanojimai galėtų būti rengiami kuo dažniau.

„Tai yra šventė ir atlikėjams, ir klausytojams“, – patikino G. Jurgelevičius, pridurdamas, jog grupė gerbėjams ruošia dar dvi staigmenas – naują šlagerį bei pirmąjį po metų dvidešimtmečio jubiliejų švęsiančio kolektyvo albumą.

„Nesame dar išleidę savo dainų albumo. Bet jis tikrai bus. Viskas jau padaryta. Beliko fotosesija,“ – tvirtino pašnekovas.

Grupės „Lemon Joy“ lyderis Igoris Kofas užsiminė šiuo metu gyvenąs ne tik „Aukso lašo“ apdovanojimais, bet ir naujais sumanymais, kurie bus realizuoti dar šįmet.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ypatingai gerai nusiteikęs apdovanojimų laukė Kastytis Kerbedis.

„Jis iš organizatorių sulaukė daug komplimentų per repeticijas. Kastytis tapo tarsi pavyzdžiu, kaip atlikėjai turėtų ruoštis pasirodymams“, – sakė jo vadybininkas Artūras Butkevičius.

Pašnekovas užsiminė, kad netrukus publikos mylimas dainininkas išvyks į koncertinį turą po Europą.

Sausio 6 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje skamba pirmieji radijo stoties „Lietus“ muzikos apdovanojimai „Aukso lašas 2017“. 9 nominacijos ir laureatų, kuriuos išrinko „Lietaus“ klausytojai, apdovanojimai. Jiems įteikiamos Mūzų, nešančių aukso lašą, statulėlės. Finaliniame koncerte – „Lietaus“ radijo laidų vedėjai, mylimiausi atlikėjai ir dainos, jungiančios tris kartas – nuo pop muzikos aukso fondo iki šių dienų hitų. Išskirtinė radijo stoties „Lietus“ dovana – automobilis – vienam iš koncerto žiūrovų arenoje.

Koncertinėje programoje dalyvauja: Kastytis Kerbedis, Merūnas, Mantas ir Aistė Smilgevičiūtė, Žilvinas Žvagulis, Vairas, 69 Danguje, Pikaso, Man-Go, Naktinės Personos, Radži, Vytautas Šiškauskas, Rondo ir Lainius, Stano ir Deivydas Zvonkus, Vaidas Baumila, Monique, elFuego ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai