Į „Moterys meluoja geriau“ grįžta Ramūno Rudoko ir Mariaus Jampolskio duetas

Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-20 13:08
Džiugios žinios kultinio serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams: populiarusis serialas sugrįžta į televizijos eterį jau šį rudenį. Devintą sezoną skaičiuojanti istorija pateiks malonių staigmenų: laukia intriguojantis siužetas, kvatoti priversiantys herojų nuotykiai, o svarbiausia – scenarijaus vingiai į televizijos ekranus sugrąžins žiūrovų pamėgtus personažus.

Prie serialo komandos vėl prisijungs Ramūnas Rudokas ir Marius Jampolskis.

„Sugrįšime tikrai atsinaujinę. Esminių ypatybių neprarasime, dėl kurių per tiek sezonų buvo užkariautos žiūrovų širdys, bet staigmenų tikrai pateiksime. Viena iš jų – atsinaujinusi serialo komanda. Į serialą grįš ne tik Ramūnas ir Marius, bet ir kiti pamėgti aktoriai“, – pasakojo serialo „Moterys meluoja geriau“ prodiuserė Agnieška Gedrikienė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Filmavimo darbai intensyviai vyksta jau kurį laiką. Serialas filmuojamas įvairiose Lietuvos vietose, o darbai dažnai nesustoja ir naktimis: „Intensyvūs filmavimai – jau nuo birželio mėnesio. Filmuojame įvairiose lokacijose: nuo grožio chirurgijos klinikos, iki satanistų buveinės. Kur mes tik nesame buvę. Dažai tenka filmuoti ir naktimis“, – sako prodiuserė.

A.Gedrikienė tikino, kad „Moterys meluoja geriau“ devintame sezone netrūks intrigų, nuotykių, kriminalų ir meilės. Serialo personažai ir juoksis, ir verks.

Meluojančių moterų likimas šįkart bus patikėtas net dviems režisieriams. „Prie mūsų komandos prisijungė du talentingi režisieriai, savo srities profesionalai – Andrius Žiurauskas ir Mykolas Vildžiūnas. Turiu pripažinti, kad nuo birželio mėnesio mes taip susidirbome, kad jau dabar suprantame vienas kitą iš pusės žodžio“, – pagyrų režisieriams negailėjo prodiuserė.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

A.Gedrikienė atskleidė, kad kūrybinė komanda į filmavimo aikštelę grįžo smagiai nusiteikusi: „Esame jau nebe kolegos, o šeima. Kaip kitaip gali pavadinti žmones, su kuriais praleidi didžiąją dalį savo laiko? Juokaujame, kad filmavimo aikštelėje būtų galima filmuoti atskirą serialą apie mus. Už kadro lieka tiek įdomių dalykų, emocijų, prisijuokiame iki ašarų ir iš savęs, ir iš aktorių.“

Rudenį į eterį kultinis serialas grįš atsinaujinęs. Prie aktorių komandos prisijungė ne tik R.Rudokas ir M.Jampolskis, bet ir Justina Žiogaitė, Dainius Kazlauskas, Brigita Arsobaitė, Kristina Andrejauskaitė ir kiti. Serialo vingiai sugražins ir dar vieną, visų pamiltą personažą. Kol kas serialo kūrėjai neatskleidžia, kas tai bus. Naujasis sezonas bus pilnas iš kojų verčiančio humoro, už širdies griebiančių melodramų ir net trilerio elementų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai