Į „Miss International“ konkursą Patriciją Belousovą išlydinti Asta Valentaitė negaili jai ne tik stiliaus patarimų, bet ir drabužių iš savo garderobo

Patricija Belousova ir Asta Valentaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-14 11:31
Lietuviai nekantriai lauks šių metų lapkričio 14 dienos, nes tądien tarptautinėje grožio scenoje Tokijuje jie išvys profesionalią šokėją, „Mis Lietuva 2014” pirmosios vicemis titulo laimėtoją Patricija Belousova (22). Gražuolė Japonijoje šaliai atstovaus prestižiniame konkurse „Miss Internatonal”, kuris bus rengiamas jau 57-ąjį kartą.

Konkursas „Miss International“ pradėtas rengti 1960 metais Kalifornijoje, o nuo 1968 organizuojamas Japonijoje ir Kinijoje, nes šiose šalyse sulaukė itin didelio tarptautinio populiarumo.

Tam, kad mergina kuo geriau pasirodytų tarptautinėje arenoje, aplink ją susibūrė profesionalų komanda: kone kasdien savo laiką Patricijai skiria stilistė Asta Valentaitė, dizaineris Juozas Statkevičius davė finalinę vakarinę suknelę, Eglė Modzeliauskienė sukūrė nacionalinį tautinį kostiumą, lietuviškas maudymosi kostiumėlių prekės ženklas „Ms Mermaid" padovanojo merginai net kelis paplūdimio apdarus, kad ši bikini rungtyje jaustųsi užtikrinai. Vienas geriausių Lietuvos fotografų Paulius Gasiūnas surengė įspūdingą fotosesiją, o šou versle patirties turinti vadybininkė ir gera Patricijos draugė Ana Šmidt rūpinasi visais organizaciniais klausimais.

Šie savo sričių profesionalai gražuolei padeda tinkamai pasiruošti konkursui ir perteikia žinias, kurios jai padės geriau jaustis svečioje šalyje, varžantis su kitų šalių atstovėmis. Lietuvai daug metų aukščiausio lygio sportinių šokių turnyruose atstovaujanti Patricija nėra grožio konkursų naujokė: dar būdama visai jaunutė dalyvavo „Mažoji Mis 2010“ konkurse, kuriame laimėjo pirmosios vicemis ir „Mis publika“ titulus.

Prieš trejus metus dalyvavo konkurse „Mis Lietuva 2014” ir pasipuošusi pirmosios vicemis juosta buvo deleguota į Majamyje vykusį tarptautinį konkursą „Mis Visata 2015”, kurį anuomet rengė dabartinis JAV prezidentas Donaldas Trumpas. Daili sportinių šokių šokėja nesustoja ir toliau: gavusi tiesioginį kvietimą iš „Miss International“ konkurso rengėjų sudalyvauti jų rengiamame grožio konkurse, Patricija nesudvejojo ir jį entuziastingai priėmė. „Niekada nebuvau Japonijoje, todėl labai laukiu šios kelionės.

Kaip pasakė Coco Chanel: „Jūs neturite antro šanso padaryti pirmą įspūdį.“ Ir tai yra tiesa, todėl visa širdimi stengiuosi, kad tas pirmas mano įspūdis „Miss International“ konkurse būtų nepriekaištingas. Nesistengsiu žūtbūt visiems įtikti, būsiu savimi, nes po „Mis visata“ konkurso turiu daugiau patirties ir žinau savo stipriąsias puses: mano „arkliukas” visada buvo charizma, elegancija, dangiškos spalvos akių išraiškingumas, - sako Patricija. - Ir konkurencijos visiškai nebijau.

Moterys ir be grožio konkursų kasdien viena su kita konkuruoja (nusišypso). Scenoje esu nuo vaikystės - profesionaliai šoku sportinius šokius ir dalyvauju tarptautinėse varžybose, todėl su konkurencija susiduriu seniai. Bet ji suteikia tik dar daugiau motyvacijos tobulėti. Kadangi esu sportininkė, man nebaisūs jokie sunkumai, o tai, kad dėl intensyvaus pasiruošimo konkursui kartais pritrūkstu kelių valandų miego - menkniekis…” - patikina P.Belousova.

Tam, kad jaustųsi savimi pasitikinti, kone kiekviena moteris randa laiko išvaizdos puoselėjimui. Patriciją globojanti Asta Valentaitė jaunai merginai negaili patarimų ir kokias grožio procedūras veidui, kūnui ir plaukams ji privalo pasidaryti iki išvykimo į tarptautinį konkursą.

Asta dalyvavo visose jos fotosesijose nuo pradžios iki pabaigos, kurias surengė ne tik fotomenininkas Paulius Gasiūnas, bet ir fotografas Lukas Gricius: Asta sukūrė skirtingus įvaizdžius, parinko drabužius ne tik iš įvairių butikų, bet ir iš savo asmeninio garderobo.

Patricija šiuos rūbus vešis ir į Tokijų. „Net pati nenumaniau, kad tiek daug savęs atiduosiu šiai avantiūrai, o tapau viena pagrindinių pagalbininkių, ruošiantis konkursui. Bet toks jau mano charakteris: kai ką nors pradedu, imuosi to iš širdies ir siekiu tobulumo. Patricija paliko gerą įspūdį jau po pirmo mūsų susitikimo: ji ne tik išvaizdi, bet ir maloni, kultūringa.

Tiek metų dirbdama mados pasaulyje mačiau, kaip galima dar labiau pabrėžti tai, ką ji turi geriausio, todėl pažinodama talentingiausius šalies grožio ir stiliaus meistrus, atidaviau Patriciją į jų rankas: Sonata Daikerienė pakeitė plaukų spalvą ir juos pakirpo, profesionalūs kosmetologai atliko veido odos procedūras.

Makiažu gali daug ką užmaskuoti, bet sveika ir spindinti oda - visa ko pagrindas, - įsitikinusi A.Valentaitė, savo ir Patricijos veido odą patikinti lazerinės klinikos „Era Esthetic“ meistrams. - Mokau ją, kaip reikia pozuoti, kaip elgtis scenoje, kad neprarastų natūralumo, bet kartu ir išsiskirtų iš būrio kitų gražuolių.“

Patricija tik pritariančiai linksi galva: „Asta geriausiai išmano įvaizdžio kūrimo subtilybes. Man ji - stiliaus ikona. Tiesiog tobula moteris!” Ne vieną dešimtmetį su Japonijos kosmetikos gamintojais bendradarbiaujantys sveikatos ir grožio namai „Beža Familia” irgi pamalonino profesionalią šokėją grožio procedūromis, bei parinko jos odos tipui tinkamas kosmetikos priemones. Soliariumų studija „Luxara” pasirūpino Patricijos įdegiu, kad šios kūno oda atrodytų lyg po tikrų saulės vonių.

Dar viena įdomi detalė: Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Toyoei Shigeeda žmona Michiko Shigeeda irgi džiugiai atsiliepė į Patricijos prašymą padėti ruoštis konkursui: ponia Shigeeda visą savaitę Patriciją mokins japonų kalbos pagrindų, supažindins su kultūra ir japonams įprastomis etiketo taisyklėmis, kad ji kuo drąsiau jaustųsi svečioje šalyje, bendraujant su konkurso organizatoriais ir vietos gyventojais. „O smagiausia, kad ponia ponia Shigeeda į Tokijų vyks kartu su manimi! Likau labai nustebinta jos geranoriškumo“, - sako P.Belousova.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai