Į „Mis Pasaulis 2013“ konkursą Indonezijoje išvykstanti Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė: „Vežuosi 60 suknelių ir karinę uniformą“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2013-08-30 13:21
Gražiausia Lietuvos mergina, „Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė penktadienį dalyvavo spaudos konferencijoje, kuri skirta jos išvykimui į Indonezijoje vyksiantį grožio konkursą „Miss World 2013“.

Renginyje taip pat dalyvavo ir „Pirmoji Vicemis“ Simona Burbaitė, kuri netrukus išvyks į Maskvoje vyksiantį konkursą „Miss Universe 2013“.

R.E.Mazurevičiūtė gražiausia šių metų mergina tituluota rugpjūčio 15 dieną vykusiame grožio konkurse, kuriame varžesi 16 dalyvių.

Didysis grožio konkursas – jau netrukus

Į Indoneziją Rūta išvyks jau pirmadienį, rugsėjo  dieną, tad pasiruošimui laiko liko nedaug. Pirmiausia mergina apsigyvens Balio saloje, kur jos lauks susitikimai, labdaros vakarienės, o paskui pasiruošimas ir repeticijos. Vėliau, kartu su kitomis dalyvėmis, lietuvė keliaus į Džakartą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Suknelių konkursui ieškojausi pati Kaune, su jomis Balio saloje tikrai būsiu tikrai išskirtinė. Į vieną lagaminą bandysiu sutalpinti 30 vakarinių ir dar tiek pat dieninių suknelių“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Rūta, tačiau pagrindinės dvi suknelės konkurse bus kurtos dizainerio Juozo Statkevičiaus.

Prie garderobo grožio konkur dalyvė derins skirtingą avalynę – mergina vežasi septynias poras batelių. Visa tai ji bandys sutalpinti į vieną lagaminą.

Ruošiantis konkursui Indonezijoje, Rūtai reikėjo nufilmuoti specialų vaizdo klipą, išsiųsti organizatoriams savo dosjė, vaikystės nuotraukas. Kiekvienos šalies atstovė taip pat turi atsivežti šalį reprezentuojantį suvenyrą, kuris bus parduotas aukcione. Lietuvė vežasi J.Statkevičiaus kurtus kvepalus.

„Vežuosi ir savo karinę uniformą. Talentų konkurse išsikviesiu iš salės kokį nors vyrą ir pademonstruosiu kovos menus“, – intrigavo grožio konkurso dalyvė. Vietos lagamine atsiras ir suvenyrams, kurius Rūta ketina dalinti svečioje šalyje sutiksiems naujiems draugams.

Paklausta, ar prieš konkursą laikėsi specialių dietų, mergina patikino, kad dėl didelio užimtumo jai to daryti nereikia. „Geriausia dieta – veikla“, – juokėsi R.E.Mazurevičiūtė.

Jos kolegė, besiruošianti „Mis Visata 2013“ konkursui, dar nepradėjo pakuotis suknelių, mat į Maskvą ji išvyks tik spalio pabaigoje. „Šiuo metu renku profesionalų komandą, kuri man padės ruoštis konkursui“, – pasakojo S.Burbaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai