Į „Mis Pasaulio“ konkursą išvykusi Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė: „Balyje be apsaugos negalime palikti viešbučio teritorijos“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė konkurse „Mis Pasaulis“ Indonezijoje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Simona Liaudanskytė
Publikuota: 2013-09-20 18:26
Kiekvieną kartą rinkdami gražiausią šalies merginą lietuviai viliasi, kad gal šalies atstovei pagaliau pavyks sužibėti pasaulinio lygio konkurse. Nors šių metų konkurso „Mis Lietuva“ laimėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė kol kas grožio konkurso „Mis Pasaulis 2013“ rungtyse nesužibėjo, tačiau mergina intensyviai su kitomis gražuolėmis ruošiasi rugsėjo 28-osios finalui. Rūta portalui Žmonės.lt sutiko papasakoti apie pasiruošimą ir kasdienybę Indonezijoje.

Konkurso organizatoriai buvo sumanę, kad gražuolės pirma atvyks į Balio salą, o vėliau veiksmas persikels į Indonezijos sostinę Džakartą. Šis planas taip ir liko neįgyvendintas, nes dėl neramumų sostinėje, grožio konkurso dalyvės liko saloje, kur intensyviai ruošiasi finalui. Kaip pasakojo Lietuvos atstovė, nors praėjo vos kelios savaitės nuo jos atvykimo, tačiau jai atrodo, kad laikas sustojęs ir slenka labai lėtai. Mergina išsidavė, kad labai ilgisi savo artimųjų, kurie liko gimtinėje.

„Esame apgyvendintos labai gražiame viešbutyje „Agoda“. Iš išorės viešbutis atrodo kaip senovinė pilis, o jos viduje yra įrengta oranžerija, skraido paukščiai, auga visokių vijoklių ir yra padarytas dirbtinis vandens krioklys“, – portalui Žmonės.lt apie apgyvendinimo sąlygas pasakojo R.E.Mazurevičiūtė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nors daugelis tiki mitu, kad gražuolės gyvena vien oru ir vandeniu, tačiau Rūta nusijuokė, kad iš badu jos tikrai nemiršta.

„Valgome tris kartus per dieną, tikrai nebadaujame. Tik vietinis maistas yra labai aštrus. Kadangi aš mėgstu valgyti aštriai, tai jokių skrandžio problemų neturėjau, tačiau kai kurios dalyvės buvo apsinuodijusios maistu ir gan stipriai“, – atviravo mergina. Ji neslėpė džiaugsmo, kad Balio sala – tikras rojus tiems, kurie mėgsta vaisius, todėl kiekvienas rytas yra pradedamas smaguriaujant egzotiškais ir dar niekur nematytais bei neragautais vaisiais. Rūta juokėsi, kad egzotika jos nesužavėjo.

Paklausta apie dienos grafiką ir kaip atrodo tipinė dalyvių diena, R.E.Mazureviūtė pasakojo, kad ryte keliasi gan anksti, eina pusryčiauti, vėliau prasideda repeticijos. Konkurse dalyvauja iš viso 130 merginų ir visos negali tilpti į vieną repeticijų salę, todėl kol vienos repetuoja, kitos eina į susitikimus su komisijos nariais, filmuojasi vaizdo klipuose ir dalyvauja fotosesijose. Vėliau grupės keičiasi ir taip repeticijos vyksta iki pat vėlyvo vakaro.

„Kartais organizatoriai nusprendžia, kad reikia supažindinti su vietinėmis įžymiomis vietomis. Esame viešbutyje uždarytos kaip kalėjime, nes niekur negalime išeiti vienos, Visur lydi apsauga. Teko apsilankyti šventyklose, taip pat Rudanos meno muziejuje, kuriame turėjome visos nupiešti piešinėlį, vaizduojantį taiką“, – pasakojo Rūta.

Mergina taip pat užsiminė, kad viešbutyje labai blogas interneto ryšys, viešbutyje nėra belaidžio interneto, labai sunku palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Įdomu tai, kad gražuolės, norėdamos pasinaudoti internetu, turi už valandą mokėti 10 dolerių.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai