Į Milaną išsikrausčiusi Urtė Šilagalytė su kaitra kovoja dėvėdama bikinį

Urtė Šilagalytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dar viena vasariškos Žmonės.lt rubrikos „Žvaigždės bikinis“ viešnia – atlikėja Urtė Šilagalytė. Šiuo metu Milane gyvenanti dainininkė tikina, kad kepinant itališkai saulei bikinis – pati geriausia apranga, todėl savo spintoje jų turi net kelis.

Į mados sostinę Milaną U.Šilagalytė išsikraustė vasaros pradžioje, čia žada praleisti penkis mėnesius. „Atvažiavau su darbais ir naujais iššūkiais, bet laisvu metu stengiuosi nepamiršti ir poilsio“, – sakė atlikėja. 

Žmonės.lt žiniomis, Urtė iki vėlyvo rudens Milane dirbs pasaulinėje parodoje „Expo 2015“.

„Šiuo metu čia tikrai be galo karšta! Bikinis dabar būtų pati idealiausia apranga, tik gaila, kad nelabai pavyksta jį dėvėti kasdien“, – juokauja Urtė. 

Urtės Šilagalytės bikinių kolekcija (6 nuotr.)

Dainininkė pripažįsta – kaip ir dauguma kitų merginų, bikiniams ji neabejinga – nori turėti daug, gerų ir visokių. 

„Turiu jų įvairiausių spalvų, formų. Čia, Milane, spintoje bikinių turiu jau keturis. Besirinkdama maudymosi kostiumėlius, kaip ir džinsus ar suknytę, taikau tuos pačius kriterijus. Žiūriu, kad būtų patogu, žinoma, kad kuo dailiau atrodytų ir paryškintų figūrą“, – atviravo ji. 

Urtė Šilagalytė / Asmeninio albumo nuotr.

Milane tvyrant svilinančiam karščiui U.Šilagalytė stengiasi kuo dažniau apsirengti bikinį ir bėgti prie baseino – labai mėgsta čia pasimaudyti: „Jūra man yra tobula braidžioti. Galiu atsikėlus ankstų rytą taip praleisti savo laiką. Ežeras man smagus žvejybai, o baseinas tai mano malonumas. Tas žydrumas ir matymas, kas yra po kojomis, tikrai teikia saugumo ir švaros pojūtį.“

O pasimaudžiusi baseine ir saulės spinduliais pasilepina. Tiesa, saikingai: „Degintis tikrai nėra mano didžiausias malonumas, bet įdegęs žmogus tikrai atrodo dailiau. Ypač moterys. Juk mes mėgstam ir suknytes, ir šortukus, o tai prie įdegusio kūno atrodo dailiau. Deginimąsi visada paįvairinu knyga, gera kompanija ar didele lėkšte skanių supjaustytų vaisių.“

Urtė Šilagalytė / Asmeninio albumo nuotr.

 

Skaitykite daugiau