I.Martinkėnaitės kalėdinė šeimos fotosesija šiemet – kitokia: įsiamžino dviese su mažąja dukra

Ingrida Martinkėnaitė su dukra / J.Kurbatovos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-27 18:48
Grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė (42) kartu su septynių mėnesių dukrele Eva jau pradėjo ruoštis kalėdiniam laikotarpiui. Jo pradžia tapo mamos ir dukros šventinė fotosesija.

Dviejų vaikų mama Ingrida Martinkėnaitė atskleidė, kad šventinė šeimos fotosesija artėjant Kalėdoms jau tapo tradicija. Pasak moters, būtent ši fotosesija jai asocijuojasi su šventinio laikotarpio pradžia.

„Anksčiau šventinis laikotarpis man būdavo itin darbingas, todėl neretai tas ypatingas Kalėdų laikotarpis tapdavo beprasmis. Prieš penkerius metus pirmą kartą su vyru ir pirmąja dukra nusprendėme pasidaryti šventinę fotosesiją, o vėliau tai tapo mūsų tradicija. Smagu pasipuošti ir kartu su visa šeima įprasminti akimirkas. O dar smagiau praėjus kažkuriam laikui tas nuotraukas atsiversti ir pažiūrėti, kaip pasikeitėme“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Ingrida.

Ingrida Martinkėnaitė su dukra / J.Kurbatovos nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė su dukra / J.Kurbatovos nuotr.

Tiesa, šįkart šventinėje fotosesijoje dalyvavo tik Ingrida su savo mažąja septynių mėnesių dukra Eva.

„Vyrą ir vyresnėlę dukrą šią vasarą priverčiau sudalyvauti trijose šeimos fotosesijose, todėl šįkart jie dalyvauti atsisakė. Visgi, tai bus pirmosios Evos Kalėdos, todėl kartu su ja šios fotosesijos praleisti nenorėjau“, – šypsojosi I.Martinkėnaitė.

Žinoma moteris džiaugėsi, kad fotosesijos rezultatai nustebino ne tik ją, bet ir jos vyrą, kuris fotosesijos metu studijoje liko už kadro. „Pamatęs, kaip profesionaliai studijoje dirbo komanda, bei kaip galiausiai atrodė nuotraukos, vyras buvo maloniai nustebintas ir neslėpė, kad gailisi atsisakęs fotografuotis“, – juokėsi ji.

Ingrida Martinkėnaitė / J.Kurbatovos nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė / J.Kurbatovos nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė / J.Kurbatovos nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė / J.Kurbatovos nuotr.

Atlikėja atskleidė, nors iki šiol turėjo nemažai fotosesijų, ši buvo viena įsimintiniausių ir viena trumpiausių – viskas truko vos pusvalandį.

„Kadangi Evai reikėjo keisti drabužius bei pozuoti studijoje, nenorėjome, kad ji peršaltų. Visą viziją spėjomė įgyvendinti per pusvalandį, o mano mažoji fotosesijoje jautėsi labai gerai. Fotografė ir visa komanda stebėjosi, kad ji tokia rami.  Matyt, pozuoti jai patinka!“, – šypsojosi kalėdinėje fotosesijoje įsiamžinusi Ingrida Martinkėnaitė.

Fotosesijos užkulisiai:

Naujausi straipsniai