I.Martinkėnaitės dukrai Marijai suėjo 15-ka: kaip sekasi auginti paauglę ir ko ji nori labiausiai?

Ingrida Martinkėnaitė su dukra Marija / Ievos Rudžionytés ir Jelenos Kurbatovos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš penkiolika metų grupės „69 danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė pirmą kartą suprato, koks tasai jausmas būti mama – gruodžio 5-ąją jai gimė dukra Marija. Šiandien dainininkė stebisi greitai prabėgusiais metais ir tuo pačiu džiaugiasi užaugusia pirmagime. Paminėjusi dukros Marijos 15-ąjį gimtadienį, dainininkė pasakoja, kuo šiuo metu gyvena jos mylima atžala bei atskleidžia, kokie didžiausi jos norai.

Ingrida Martinkėnaitė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad dukters 15-ojo gimtadienio planų vos nesugriovė staigus peršalimas, kuris užpuolė visą šeimą, tačiau galiausiai visi pasveiko ir spėjo atsistoti ant kojų.

Tikrąją gimtadienio dieną, gruodžio 5-ąją, Ingrida dukrai šventę surengė namuose su pačiais artimiausiais. Mergaitę aplankė seneliai, krikšto tėvai bei tėvų draugai. Žinoma, ties šeimos susibūrimu linksmybės nesibaigė.

„Savaitgalį Marija gimtadienį dar kartelį atšvęs atskirai su draugėmis“, – patikslino I.Martinkėnaitė, pastebėjusi, kad jos dukrai šiuo metu ypatingai norisi bendrauti ir palaikyti ryšį su bendraamžiais.

Net ir norai bei pagrindinės kalbos penkiolikmetės Marijos gyvenime šiuo metu sukasi apie tai, kaip ji nori eiti į mokyklą ir baiminasi vėl sugrįžti į nuotolinį mokymąsi bei palikti mokyklos draugus.

„Jaučiasi jos rūpestis, kad vėl nesugriežtintų karantino ir neuždarytų mokyklų. Tokiam amžiui bendravimas su draugais ir bendraklasiais jai yra labai svarbus“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt pastebėjo Ingrida.

Ingrida Martinkėnaitė su dukra Marija / Ievos Rudžionytés nuotr.

Dainininkė pasidžiaugė, kad dukra ne tik gerai mokosi ir namo parneša gerus pažymius, bet ir yra aktyvi. Šiuo metu Marija lanko net tris būrelius – šokius, plaukimą ir tenisą. 

Paklausus, ar dukra iš mamos nepaveldėjo meilės muzikai, Ingrida nusijuokė – regis, jos pirmagimei šis pasaulis svetimas. „Pradžioje bandėme dainuoti, tačiau jai nelabai patiko. O aš ir nenoriu versti. Ji tikriausiai išbandė ir lankė viską, ką tik įmanoma lankyti, ir galiausiai išsirinko, kas jai labiausiai patinka. Ir tai labiau sportas, nei muzika“.

Ingrida Martinkėnaitė su dukra Marija / Jelenos Kurbatovos nuotr.

Kalbėdama su portalu Žmonės.lt Ingrida Martinkėnaitė prisiminė, kad pati 15-kos metų jau buvo tikra paauglė, tačiau žvelgdama į savo dukrą, maištingos paauglystės požymių visai nepastebi. „Nežinau, galbūt moka gerai tai paslėpti?“ – juokėsi Ingrida.

Visgi, žinoma moteris pastebėjo, kad dukra yra kiek uždaresnio būdo, tad bando išsaugoti tvirtą ryšį, kalbėti ir kiek galima daugiau dalyvauti jos gyvenime.

„Kartais būna „pagaunu“ ją namuose ir stengiuosi išsiklausinėti, kaip jai sekasi, ką dažniausiai ir su kuo veikia, kas sudaro jos aplinką. Manau, kad tokiame amžiuje svarbiausia kuo daugiau su vaiku kalbėtis. Žinoma, jis nenorės atskleisti visų savo paslapčių, bet juk tai natūralu“, – kalbėjo dainininkė.

Ingrida Martinkėnaitė su dukra Marija / Ievos Rudžionytés nuotr.
Ingrida Martinkėnaitė su vyru Mindaugu ir dukromis / „GALart photography“ nuotr.

Praėjusių metų pavasarį Ingrida Martinkėnaitė su vyru Mindaugu Urbonu susilaukė antrosios dukrelės Evos. Nors Ingridos dukra Marija yra gimusi kitoje santuokoje, ji priėmė savo naująją sesutę ir, kaip sakė, Ingrida, didelių problemų nekilo.

„Vyresnėlės neapkraunu vaiko priežiūra, o ir pati ji turi daug veiklos mokykloje ir po jos. Taigi, visi sutariame gražiai“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt pasidžiaugė Ingrida Martinkėnaitė.

Ingrida Martinkėnaitė (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau