Į mados renginį su Dariumi Gališanskiu atvykusi Karolina Toleikytė: „Tarp mūsų – nieko skandalingo“

Karolina Toleikytė ir Darius Gališanskis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-09 13:14
Vėlyvą penktadienio vakarą Vilniaus naktiniame klube „Mojo Lounge Vilnius” vyko žymaus prancūzų dizainerio ir fotografo Thierry Muglerio vakarėlis. Pirmasis tokio tipo mados renginys subūrė stilingą pramogų pasaulio grietinėlę.

Renginyje pasirodė ir modelis Karolina Toleikytė, kuriai kompaniją vakarėlyje palaikė Darius Gališanskis. Prieš mėnesį su buvusiu širdies draugu, taip pat modeliu, Simonu Pham išsiskyrusi Karolina teigė, kad ji ir Darius – tiesiog geri bičiuliai.

„Praėjusį kartą į renginį atėjau su savo pusbroliu, tuomet visi spėliojo gal čia koks naujas romanas. Oi, ne, tarp mūsų – nieko skandalingo. Abu esame geri Manto Petruškevičiaus draugai, todėl palaikėme jam kompaniją“, – Žmonės.lt sakė Karolina.

Trumpą blizgią suknelę renginyje vilkėjusi Karolina sako ją įsigijusi specialiai šiai progai. „Ji – nėra kažkokių dizainerių, ji – iš jaunimui skirtų drabužių parduotuvės, todėl ją puikiai pritaikiau šiam renginiui. Paprasta, paaugliška suknelė“, – sakė Karolina.

Pasuko skirtingais keliais

D.Gališanskis – buvęs Vaidos Jasaitienės mylimasis, pora draugavo apie dvejus metus. Šiuo metu juodu ištikusi santykių krizė: nors apie tai Žmonės.lt paklaustas D.Gališanskis situacijos nekomentavo, poros draugų rate žinia apie įvykusias skyrybas – nebe naujiena. Vaida šiuo metu vieši Majamyje.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Stilingiausi Vilniaus naktinėtojai pirmą kartą šėlo Thierry Mugler mados vakarėlyje

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai