Į Londoną atvykusiai Meghan Markle mamai – karališkas dėmesys

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-16 20:20
Jungtinė Karalystė skaičiuoja paskutines dienas iki princo Harry (33) ir Meghan Markle (36) vestuvių. Ta proga į šalį plūsta tūkstančiai turistų ir ypač laukiami vestuvių svečiai. Viena tokių - nuotakos mama Doria Ragland (61).

Los Andžele įsikūrusi moteris trečiadienio popietę nusileido Londono Heathrow oro uoste. Ten Doriai buvo skirtas karališkas dėmesys, ji pateko į tik ypač svarbiems keleiviams skirtas patalpas, kur jau laukė imigracijos departamento darbuotojas. Jis paliko štampą Dorios pase, tuo ir pasibaigė jos oficiali patikra, rašo dailymail.co.uk.

Oro uoste būsimą princo uošvienę pasitiko asmeninė Meghan asistentė Amy Pickerill, o rūmų darbuotojai pasirūpino jos bagažu. Jie paėmė ir saugiai supakuotus mados namų „Burberry“ drabužius. Beveik neabejojama, kad tai vestuvėms skirti rūbai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Išėjus pro oro uosto duris M.Markle mamos jau laukė „Jaguar“ automobilis. Tikima, kad asmeninis vairuotojas nuvežė moterį pas Meghan ir princą Harry.

Su karališkosios šeimos nariais D.Ragland susipažins dar prieš vestuves. Iki šeštadienio ji turėtų susitikti su Jos Karališkąja Didenybe Elizabeth II, princu Philipu, princu Charlesu ir jo žmona, Camilla, princu Williamu ir jo žmona Catherine.

Tuo tarpu dėl Meghan tėvas Thomas Markle vestuvėse nedalyvaus. Nors dar antradienį tikino nieku gyvu nepraleisiantis tokios šventės, pasirinkimo jis nebeturėjo. Anot TMZ, trečiadienį jam atlikta širdies operacija – prieš savaitę 73-ejų vyrą ištiko infarktas.

Naujausi straipsniai