Į Lino Adomaičio koncertą atvykę Mackevičiai ir Montvydai vaikus paliko namuose

Rolandas Mackevičius su žmona Ieva, Donatas Montvydas su žmona Veronika / „Žmonės.lt“ montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-10 20:54
Penktadienio vakarą sostinės Kongresų rūmuose vykęs bendras Lino Adomaičio ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas sutraukė gausų muzikanto gerbėjų būrį. Pasiklausyti neeilinio koncerto atvyko ne tik artimiausi L.Adomaičio kolegos, scenos draugai, šeimos nariai, čia buvo galima sutikti ir ne vieną pramogų pasaulio atstovą.

Raudonu kilimu žengė Lino brolis Marijus Adomaitis, muzikologas Darius Užkuraitis su drauge Nijole Statkute, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, prodiuseris Martynas Tyla, radijo laidų vedėjas Jonas Nainys su žmona Simona, čia buvo galima pamatyti ir kompozitorių Deivydą Zvonkų ir daugelį kitų.

Tarp svečių buvo galima sutikti ir Rolandą Mackevičių su žmona Ieva bei dainininką Donatą Montvydą su žmona Veronika.

Tiek viena, tiek kita pora šiuo metu augina mažamečius vaikus, tačiau įprastai nė per žingsnį nuo mažylių nesitraukiantys tėveliai vis dėlto juos nusprendė kelioms valandoms palikti patiems artimiausiems žmonėms.

Portalas Žmonės.lt primena, kad Ieva ir Rolandas šiuo metu augina septynių mėnesių sūnų Motiejų, o Donato ir Veronikos namuose auga metų gimtadienį netrukus švęsianti dukra Adelė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai