Į Lietuvos rinktinės stovyklą atvykęs Jonas Valančiūnas nustebino išvaizdos pokyčiais

Jonas Valančiūnas / 15min.lt/Aurelijos Kripaitės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį pirmą kartą prie kandidatų į Lietuvos krepšinio rinktinę prisijungė ir Jonas Valančiūnas (21). Sporto gerbėjams pro akis neprasprūdo ne tik neseniai iš Kanados grįžusio krepšininko sutvirtėjęs kūnas, bet ir nauja šukuosena.

Nors Jonas niekada neturėjo ilgų plaukų, tačiau šį kartą krepšininkas ryžosi juos smarkiai patrumpinti. Bet ne tik plaukai krito gerbėjams ir kolegoms į akis. Prieš tai 211 centimetrų ūgio J.Valančiūnas svėrė 109 kilogramus, o po NBA vasaros lygos jis atrodė labiau sutvirtėjęs ir priaugęs ne vieną kilogramą.

Rinktinės vyrai vėl treniruojasi Klaipėdoje (14 nuotr.)
+8

Paklaustas apie svorį, Jonas nusijuokė ir portalui 15min.lt sakė: „Ar prasta figūra? (juokiasi) Aš patenkintas, kas vyksta dabar, priaugau svorio, dabar turiu daugiau jėgos.“ Rinktinės žaidėjai traukė sportininką per dantį ir juokavo, kad dabar Jono taip lengvai aikštelėje nebepastumdysi.

Išvaizdai šiais metais J.Valančiūnas skiria itin daug dėmesio. Išbėgdamas į aikštelę NBA vasaros lygoje Jonas pademonstravo naują tatuiruotę: sportininkas išsitatuiravo vilko atvaizdą, kuris turi ypatingą reikšmę jo šeimoje.

Jonas ne vienintelis krepšininkas, kuris į Lietuvos krepšinio rinktinės stovyklą atvyko pakeitęs įvaizdį. Anksčiau prie rinktinės prisijungęs buvęs „Toronto Raptors“, dabar Stambulo „Fenerbahce“ klubo žaidėjas Linas Kleiza taip pat atvyko gerokai pasikeitęs – užsiauginęs ilgus plaukus ir vešlią barzdą. Naujas krepšininko įvaizdis irgi sulaukė dėmesio ir internete. Internautai juokavo, kad su nauja šukuosena jis tapo šiek tiek panašus į kitą krepšininką – Simą Jasaitį.

Linas Kleiza / Tomas Tumalovičius / nuotr.

 

Skaitykite daugiau