Į „Lietuvos balsą“ pirmą kartą istorijoje sugrįžta buvusi finalistė: „Noriu įrodyti, kad galiu daugiau“

Gabriela Ždanovičiūtė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-24 13:56
Jau šį vakarą žiūrovus prie ekranų ir vėl prikaustys muzikos projektas „Lietuvos balsas“. Liko vos dvi aklųjų perklausų laidos, o šis etapas stebins ir toliau – mokytojų kova darysis vis aršesnė, vietos jų komandose sparčiai mažės, o norinčių jas užimti talentingų dalyvių nestigs.

Viena ryškiausių šios laidos žvaigždžių, projekto gerbėjams puikiai pažįstama Gabriela Ždanovičiūtė. „Lietuvos balso“ istorijoje dar nėra buvę, kad naujame sezone pasirodytų dalyvis, kuris projekte jau stovėjo ant finalo scenos. Tačiau Gabrielos kelias projekte buvo toks pat ryškus, kaip ir pati dalyvė. Prieš porą metų Gabriela projekte dalyvavo vos penkiolikos, o jos gebėjimas profesionaliai valdyti savo vokalą stebino tiek mokytojus, tiek projekto komandą.

„Iš tikrųjų labai pasiilgau scenos. Sugrįžau, nes norėjau įrodyti pati sau, kad galiu daugiau. Po patirties „Lietuvos balse“ pradėjau kurti dainas. Atsirado didesnis pasitikėjimas savimi. Įsitikinau, kad einu teisingu muzikiniu keliu“, − sako Gabriela.

Gabriela Ždanovičiūtė / Dmitry Zemenkov nuotr.
Gabriela Ždanovičiūtė / Dmitry Zemenkov nuotr.

Per porą metų kylanti atlikėja jau spėjo išleisti savo kūrinius „Vaiduoklis“, „Metraikilometrai“, „Flames“, „Don‘t lie“ bei „Hourglass“, kurią specialiai jai parašė merginos balsu susižavėjęs prodiuseris iš Ukrainos. Savo sėkmę Gabriela išbandė ir „Eurovizijos“ atrankų scenoje, kurioje patyrę muzikos rykliai merginai jau tuomet prognozavo stulbinančią muzikinę karjerą. Šiuo metu dvyliktoje klasėje besimokanti mergina savo gyvenimą ir toliau nori siekti tik su muzika ir atrasti savo vietą muzikos pasaulyje.

Gabriela Ždanovičiūtė
Gabriela Ždanovičiūtė

„Mane domina džiazo istorija. Toliau kuriu, rašau dainas, kai kurias jau beveik pabaigusi esu, guli stalčiuje ir laukia savo eilės. Kartais tenka padainuoti ir vestuvių ceremonijose ar koncertuose. Noriu ir toliau kurti, turėti solinių koncertų, turų po Lietuvą. Tikiuosi, kad mano laikas iškilti Lietuvos muzikos pasaulyje ateis savaime. Reikia tikėjimo, darbštumo ir užsispyrimo, kad pasiekti to, ko nori tu“, − įsitikinusi Gabriela.

Ar šis kartas projekte įspūdingo vokalo savininkei bus sėkmingesnis nei pirmasis ir ar patobulėjusi mergina ne tik nueis iki finalo ir jį nugalės, bet pirmiausiai atsuks bent vieno muzikos profesionalo, o svarbiausia – savo buvusio mokytojo Justino Jaručio kėdę aklosiose perklausose – pamatysite jau šį sekmadienio vakarą 19:30 val. per LNK.

Naujausi straipsniai