Į Lietuvą sugrįžusi Viktorija Siegel švenčia savo dukros Nicole pusės metų sukaktį

Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus su dukra Nicole / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-12 20:06
Drabužių ženklo „Woman's Label“ įkūrėjai Viktorijai Siegel (23) ir verslininkui Danieliui Bunkui (41) prieš kelis mėnesius atrodė, kad Kanuose aplinka puikiai tiks jų trijų mėnesių dukrai Nicole. Sužadėtiniai ten praleido puikią vasarą. Šiuo metu į Lietuvą sugrįžusi pora švenčia savo mažylės Nicole šešių mėnesių sukaktį.

„Keltis į kitą šalį Danielius ne vienas nusprendė, esame šeima, tad abu tarėmės. Danielius ten plėtos verslą, mažylė galės ropoti paplūdimio smėliuku – geras klimatas vaikui turi didelę teigiamą reikšmę. Kai įsikursime, vasarai atskris ir Danieliaus sūnus Kristupas.

Kol kas esame nusprendę pabandyti kitoje šalyje gyventi metus, po to galbūt visam laikui grįšime į Lietuvą, kartais taip būna, kad palyginus atrandi neįvertintų pliusų. Nerizikuosi, nemėginsi – nežinosi. Ir kada tai daryti, jei ne dabar“, – yra pasakojusi V. Siegel. Tiesa abu su danieliu į tėvynę sugrįžo šiek tiek anksčiau.

Viktorija su Danieliumi šį mėnesį mini svarbią datą. Jų dukrai Nicole suėjo šeši mėnesiai.

„Mūsų mylimiausios dukrytės 6 mėnesių pirmasis jubiliejus!“

Mūsų mylimiausios dukrytės 6 mėnesių pirmasis jubiliejus!????????????

A post shared by VIKTORIJA SIEGEL (@siegel.777) on

Apie savo santykius Viktorija su Danieliumi paskelbė 2016 m. vasarą, o netrukus – 2017 m. pradžioje – susižadėjo. Viktorijos ir Danieliaus meilės istorija užsimezgė 2016 m. vykusiose „ENEOS 1006 km powered by Hankook“ lenktynėse. Garsi pora mėgsta aktyvų laisvalaikį, dažnai keliauja, dalyvauja vakarėliuose. Dabar, žinoma, ne taip dažnai, nes pagrindiniu poros džiaugsmu ir rūpesčiu tapo mažoji Nicole.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai