Į Lietuvą sugrįžta prestižinis „Mis Visata“ konkursas: prasidėjo atranka

Patricija Belousova/Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-20 15:06
Rugsėjo 24 d. gražiausios lietuvaitės susiburs į „Mis Visata Lietuva 2019“ („Miss Univers Lithuania 2019”) konkurso atranką. Laimėjusios “Mis Visata” konkursą savo šalyje, į didįjį finalą susirenka atstovės iš beveik 90-ies šalių. Tai vienas prestižiškiausių ir populiariausių grožio konkursų pasaulyje, milijonai grožio aistruolių stebi televizijos eteryje transliuojamą renginį net 190 valstybėse.

„Mis Visata“ rengiamas jau nuo praėjusio amžiaus vidurio, tačiau Lietuva jame žengė pirmą žingsnį tik 2012 metais. Tuomet mūsų šaliai atstovavo Greta Mikalauskytė. Merginos dalyvavimą žiniasklaida tuo metu įvardino kaip tikrą nesėkmę – G. Mikalauskytė ne tik neparvežė jokio titulo, tačiau interviu metu besišypsodama demonstravo itin prastas anglų kalbos žinias.

2014 metais Lietuvoje Pirmąja vicemis tapo Patricija Belousova, kuri keliavo į Majamyje Donaldo Trumpo orginizuojamą „Mis Visata“ konkursą. Patricija taip pat nepelnė jokio titulo, tačiau sulaukė didelio palaikymo, merginos grožis buvo pastebėtas, bet neįvertintas karūna.

Patricija Belousova / Vyginto Skaraičio nuotr.
Patricija Belousova / Vyginto Skaraičio nuotr.

Šis grožio konkursas mūsų šalyje buvo kurį laiką pamirštas, tačiau labai laukiamas. Šiemet amerikiečiams vėl įsigijus licenciją rengti konkursą Lietuvoje, organizatoriai su džiaugsmu praneša, kad „Mis Visata Lietuva 2019“ vėl vyks ir kviečia netekėjusias 18-27 metų jaunas moteris dalyvauti atrankoje į grožio konkursą. Registracija atrankai jau prasidėjusi ir tęsis iki rugsėjo 23-ios vidurnakčio, o antradienį, rugsėjo 24 d. 15 val. merginos susitiks atrankoje į finalinį konkursą.

Atrinktos penkiolika gražuolių spalio pabaigoje dalyvaus Vilniuje vyksiančiame finaliniame „Mis Visata Lietuva 2019“ konkurse, kuriame varžysis dėl nugalėtojos titulo. Karūnos laimėtoja keliaus į „Mis Visata  2019“ grožio konkursą, kur atstovaus Lietuvai.

„Mis Lietuva 2014” mūsų šaliai Majamyje atsotvavusi P. Belousova tvirtina, kad tokiuose konkursuose dalyvauti tikrai verta. Gražuolės teigimu, konkursas padėjo jai įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, užmegzti vertingų pažinčių. „Labai skatinu moteris išdrįsti ir pasitikėti savimi. Dalyvaudamos šiame konkurse įgysite neįkainojamos patirties, kuri tikrai pravers gyvenime”, - tikina Patricija.

2018 metais „Mis Visata” titulą pelnė modelis ir dainininkė filipinietė Catriona Gray. 25-erių metų kerinčio grožio moteriai tai ne pirmas laimėjimas panašiuose konkursuose – C. Gray kelias prasidėjo jau 1999 metais, kai būdama vos penkerių ji laimėjo mažiosios Mis Filipinai titulą.

„Labai džiaugiamės, kad Lietuvoje ir vėl rengiami grožio konkursai. Tikiu, kad merginos noriai dalyvaus atrankoje, o pati gražiausia drąsiai atsovaus mūsų šaliai, –  kalbėjo viena iš renginio organizatorių Ana Šmidt. – Juk ne vienas vyras tikina, kad Lietuvoje gyvena pačios gražiausios moterys – tad metas tai parodyti visam pasauliui.”

REGISTRACIJA

Norinčios dalyvauti kviečiamos registruotis į atranką. Registracijai reikia dviejų šiais metais darytų nuotraukų: portretinės bei visu ūgiu. Taip pat dalyvės turi užpildyti anketą, kurią, kartu su nuotraukomis reikia atsiųsti į  missuniverselithuania@gmail.com paštą

Naujausi straipsniai