Į Lietuvą atvykusi Moldovai atstovausianti grupė „DoReDos” – apie Ievą Zasimauskaitę, „Euroviziją” ir savo dainą

Moldavų „Eurovizijos“atstovai lankėsi Lietuvoje / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Urbonaitė
Publikuota: 2018-03-18 07:57
„DoReDos“ – grupė šiais metais atstovausianti Moldovai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Šeštadienį kartu su rusų estrados žvaigždė Filipu Kirkorovu į Vilnių atvykę svečiai sutiko pasikalbėti apie Lisabonoje jų laukiantį dainų konkursą, įspūdžius iš koncerto Kaune ir savo dainą, su kuria tikisi šiais metais įveikti konkurentus.

Marina Djundiet, Eugeniu Andrianovas ir Sergiu Mita grupės „DoReDos“ pavadinimą sieja su Do mažorine gama. Iš viso tris kartus bandę laimę nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šiais metais trio su kūriniu „My Lucky Day“,bandys sužavėti Europos melomanus Lisabonoje vyksiančiame konkurse.

„Man labai norisi, kad ko daugiau žmonių sužinotų apie šią grupę: nes ji labai talentinga ir mes kalbam viena muzikos kalba“, – apie „DoReDos“ narius kalba jiems dainą parašęs Filipas Kirkorovas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Marina, Eugeniu ir Sergiu, pirmą kartą lankotės Lietuvoje. Kokį įspūdį ši šalis jums paliko?

Vakar Kaune publika labai šiltai sutiko. Tikra pasaka! Kol kas daug laiko apžiūrėti miestams neturėjome, tačiau šiandien pasivaikščiojome po Vilnių. Šalta, tačiau gražu. Patinka jūsų sostinės architektūra, senamiestis toks jaukus ir įspūdingas.

Ko tikėtis iš jūsų šiais metais „Eurozijoje“? Prėjusiais metais Moldovos atstovai „Sunstroke Project“ sulaukė didžiulės sėkmės. Jūsų pasirodymas bus toks pats linksmas?

Svarbiausia ne tik nugalėti, su grupe stengsimės kuo geriau atstovauti savo šaliai. Su praėjusių metų konkurso dalyviais „Sunstroke Project“ esame labai geri draugai, net mūsų prodiuseris tas pats. Savo pasirodyme planuojame daug ką keisti, tai, ką išvysite Lisabonoje – bus linksma, nuotaikinga ir prikaustys prie televizijos ekranų.

Kaip nutiko, kad jūsų dainą parašyti nusprendė pats Filipas Kirkorovas?

Jis tiesiog po didžiulio mūsų laimėto konkurso prie mūsų priėjo ir pasiūlė tai padaryti. Filipas mums visiems nuo mažens įsiminė, kaip didžiulė Rusijos estrados žvaigždė. Atsiradus galimybei bendradarbiauti mes nedvejojome. Ne kartą lankėmės pas Filipą, o dabar kartu ir koncertuojame. Jis – puikus draugas ir atlikėjas. Šiais metais mes tikimės didžiulio palaikymo ir iš jo gerbėjų.

Jau klausėtės savo konkurentų dainų? Ką manote apie mūsų šalies atstovę Ievą Zasimauskaitę?

Būtent Ievos mes klausėmės daug kartų ir kuo puikiausiai įvertinome. Jos daina – jausminga ir labai graži. Tikimės su šia atlikėja susipažinti ir artimiau pabendrauti Lisabonoje. Negirdėjome visų šių metų dainų, o iš praėjusių metų mums patiko švedas Robin Bengtsson su „I Can’t Go On“, dar labai įsiminė ukrainietės Jamalos pasirodymas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jūs jau trečią kartą dalyvavote nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Du kartus jums nepasisekė. Kaip manote, kas pakišo koją?

Niekada nepasiduodame. Jei turime tikslą – eisime tol, kol pasieksime savo. Gal neturėjome gero kūrinio. Šiais metais apsispręsti dalyvauti konkurse mums padėjo ir susiklosčiusios aplinkybės. Tikime savo daina. Viskas kartais dar atrodo tarsi sapnas, tačiau gražus, spalvotas. Visi trys su Filipo Kirkorovo muzika susipažinome labai anksti, todėl kadaise net nesvajojome, kad dainuosime kartu.

Ką norėtumėte perduoti lietuviams, kurie šiais metais taip pat vertins jūsų pasirodymą?

Balsuokite! Stengsimės jus sužavėti. Žiūrėkite į viską pozityviai. Tikimės, kad „My Lucky Day“ užkariaus jūsų širdis. Jau dainuojame savo dainą koncertų su Filipu Kirkorovu metu, kol kas sulaukiame puikių atsiliepimų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai