Į Lietuvą atvyksta „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas

Måns Zelmerlöw / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-11 11:52
Šių metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Mansas Zelmerlowas, konkurse pergalę išplėšęs Švedijai, atvyksta į Lietuvą. Dainininkas koncertuos vidurvasarį skambėsiančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“.

Festivalis „Granatos Live“ vyks Rumšiškėse, liepos 31–rugpjūčio 2 dienomis. 

Be Švedijos garsenybės Manso Zelmerlowo, čia koncertuos ir pasaulinio lygio žvaigždės: „Grammy“ laimėtojai grupė „Clean Bandit“, Didžiosios Britanijos soul muzikos žvaigždė Jessie Ware, britų žvaigždės „Jungle“.

„Granatose“ pasirodys ir lietuviai: Leonas Somovas ir Jazzu, „Skamp“, „Liūdni slibinai“, „Colours of Bubbles“, ba. ir kiti.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Mansas Petteris Albertas Zelmerlowas, žinomas tiesiog kaip Mansas Zelmerlowas, Švedijoje tapo žinomu prieš dešimtmetį, po to, kai draugo įkalbėtas sudalyvavo TV šou „Swedish Idol“. Solinė Maanso karjera prasidėjo 2007-aisiais, kai jis pirmąsyk pabandė laimę „Melodifestivalen“ – nacionalinėje švedų atrankoje į „Eurovoziją“.

Nors tąsyk vaikinas liko trečias, jo daina „Cara Mia“ tapo hitu Švedijoje. Netrukus M. Zelmerlowas įrašė debiutinį albumą „Stand By For...“, kuris pirmavo šalies muzikos topuose ir tapo platininiu. Šiandien žinomas ne tik kaip pop dainininkas, bet ir TV laidų vedėjas, Mansas yra įrašęs 6 solinius albumus. Paskutinis jų – „Perfectly Damaged“ pasirodė vos prieš savaitę, birželio 5 d.

Tarp 12-os energingų pop dainų albume yra ir „eurovizinis“ hitas „Heroes“, prisidėjęs prie Manso svajonės su grupe leistis į koncertinį turą visoje Europoje išsipildymo. 

Jo eurovizinė daina „Heroes“ įtikino Europą: švedas triumfavo jubiliejinėje „Eurovizijoje“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai