Į Lietuvą atvyko žvaigždžių vizažistas Neil Young

Į Lietuvą atvyko žvaigždžių vizažistas Neil Young / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-08 11:55
Ketvirtadienio popietę kosmetikos ir parfumerijos tinklas „Douglas“ pakvietė garsias Lietuvos moteris bei grožio tinklaraštininkes ir žurnalistes paminėti savo dešimtojo gimtadienio. Šia proga į Lietuvą atvyko pasaulinio garso vizažistas Neil Young, kuris renginio viešnioms atskleidė makiažo subtilybes bei demonstravo kaip susikurti įspūdingą vakarinį įvaizdį.

Iš Didžiosios Britanijos kilęs Neil Young, daugelį metų dirbantis su įvairiais pasauliniais prekių ženklais, tokiais kaip „Givenchy“ ir „Chanel“, į Baltijos šalis atvyko pirmą kartą. Renginio metu vizažistas dalinosi savo patirtimi ir pademonstravo kaip susikurti vakarinį makiažą, taip pat papasakojo apie makiažo tendencijas ir atskleidė jo paties naudojamas technikos subtilybes.

„Esu ne kartą girdėjęs gandų apie lietuvaičių grožį, džiaugiuosi šiandieną turėdamas galimybę pats tuo įsitikinti. Matydamas renginio dalyves, galiu pasakyti, kad jūsų merginos ne tik natūraliai nuostabaus grožio, tačiau ir turi puikių makiažo įgūdžių“, – neslėpė vizažistas. Meistras nepraleido galimybės nusifotografuoti su renginio viešniomis ir asmeniškai padiskutuoti su kiekviena norinčia.

Vizažo subtilybėmis domėjosi modelis Simona Starkutė, „Miss Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė, drabužių kūrėja Rūta Mackevičiūtė, vizažo meistrės Justina Gafarovaitė, Neringa Čukinienė ir Alina Silivanova, taip pat Sofio Gelashvili, Agnė Pačekajė bei populiariausios tinklaraštininkės Ieva Swan, Inga Žuolytė ir daugelis kitų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai