Į lenktynes Palangoje Dainius Matijošaitis atvyko su visa šeima: „Mes visada keliaujame kartu“

Monika Pitkauskaitė ir Dainius Matijošaitis / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-21 13:08
Šeštadienį prasidėjo paskutinė kasmetinių „Aurum 1006 km lenktynių“ diena. Nuo pat 2000-ųjų Palangoje rengiama automobilių sporto šventė spėjo užsiugdyti atsidavusių gerbėjų ir nuolatinių dalyvių. Pastaraisiais metais lenktynėse visada dalyvaudavęs Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio sūnus Dainius Matijošaitis šįkart į lenktynes atvyko tik kaip svečias.

10 metų iš eilės Palangos lenktynėse dalyvavęs Dainius šiemet tik stebės ir palaikys bičiulius. Tokį sprendimą jis priėmė dar praėjusių metų rudenį.

„Tuomet principingai nusprendžiau, kad šiemet jokiose lenktynėse nedalyvausiu. Žinojau, kad gims vaikas – abiems mums pirmas. Nelabai žinojome, ko laukti ir ko tikėtis.

Kai jis gimė, supratau, kad viskas valdoma ir nėra taip sudėtinga, kaip visi gąsdina. Tiesiog šiemet darau kūrybinę pertrauką“, – portalui Žmonės.lt sakė Dainius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ar tai reiškia, kad jau kitais metais Dainius ir vėl varžysis dėl geriausio lenktynininko titulo? Jis pats dar nežino atsakymo į šį klausimą. „Arba kitais metais jau lenktyniausiu, arba nebelenktyniausiu visai“, – patikino D.Matijošaitis.

Su visa šeima – mylimąja Monika Pitkauskaite ir dviejų mėnesių sūneliu Nojumi – į lenktynes Palangoje atvykęs Dainius juokėsi, kad automobiliais domisi jis vienas. Bet juk ne meilė automobiliams juos vienija, o meilė vienas kitam.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Mes visada keliaujame kartu. Ir vaiką visuomet kartu vežiojamės, tad šiandien atsivežėme į trasą, kaip juokaujame, prie triukšmo pripratinti“, – kalbėjo Dainius ir iškart patikino, kad automobilių variklių gaudesys mažojo Nojaus visai neblaško – jis puikiai miega ir triukšme.

„Kai visi sako, kad sūnus irgi bus lenktynininkas, aš juokauju, kad tikiuosi, jog ne. Ne dėl to, kad tai pavojingas sportas. Aš pakankamai objektyviai vertinu autosportą, nes jis tapo pakankamai saugus dėl pažengusių technologijų. Aš tiesiog manau, kad yra protingesnių hobių gyvenime ir galvoju, kad jis kažkokiu protingesniu keliu nueis nei tėvas.

Jeigu ir nueis šituo, tai stengsimės jį palaikyti taip pat, kaip mano tėtis palaikė mane. Jam lenktynės visai neįdomios, bet jis matė, kad man tai įdomu“, – šiltai kalbėjo Dainius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai