Į Kylie Minogue koncertą Kaune plūdo tūkstantinė gerbėjų minia

Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-31 19:51
Penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertavo popmuzikos žvaigždė Kylie Minogue (46). Čia ji pristatė šių metų kovo mėnesį išleistą albumą „Kiss Me Once“. Pasiklausyti jausmingų, energingų ir kojas šokio ritmu kilnoti verčiančių dainų į didžiausią šalyje areną susirinko tūkstančiai dainininkės gerbėjų.

Ambicingi paaugliai, romantiškai nusiteikusios jaunuolių porelės, garbaus amžiaus vyrai ir moterys – renginys sudomino itin spalvingą publiką. Vieni čia ėjo dėl mėgstamos muzikos, kiti – dėl žadamo įspūdingo šou.

Į Kauną komfortišku autobusu Kylie atvyko iš Lodzės, Lenkijoje. Ji iškart buvo nugabenta į pagal jos individualius pageidavimus paruoštas patalpas, kuriose australų muzikos žvaigždė galėjo kelias valandas atsipūsti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ją atlydėjo 14 garso ir apšvietimo aparatūrą gabenančių vilkikų. Scenoje žiūrovai turėtų pamatyti didžiulius ekranus, čia rengiamos judančios platformos, pakylos su liftu.

Pasirodymo metu buvo naudojami lazeriai ir konfeti patrankos. Scenos efektams užsakyti 200 kilogramų anglies dvideginio balionai. Dainininkės komandai paprašyta parūpinti 200, o pasirodymui scenoje – 40 rankšluosčių.

K.Minogue koncertas truko dvi valandas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai