Į kokius batus šią vasarą (ir rudenį) neverta investuoti

Milano mados savaitė, gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-06-04 09:40
Visos girdime seną patarimą neinvestuoti į triukšmingas tendencijas, o elgtis rimtai – rinktis ilgaamžį, solidų, kokybišką daiktą (oi, žiovulys suėmė). Ypač dažnai tai girdime temose apie batus.

Ar triukšmingai madingas daiktas lygu nekokybė? (Tikiuosi, itin triukšmingus batyčius kuriantys „Miu Miu“, „Prada“, „Gucci“ mados namai negirdi tokių „komplimentų“).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Savo spintoj mylinčiu žvilgsniu apglostau apie penkias dešimtis porų kuo rėksmingiausių, ryškiausių batų, ir visai nesiilgiu tų, klasikinių ilgaamžių, nes maniškiai tarnauja uoliai ir nepalūždami. Kita vertus, aš neįnoringa šeimininkė – 25 metų tarnystės nesitikiu, dievaž, atsibos, ar net stilius pasikeis (labiau tikėtina).

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

O jei rimtai, jokios tendencijos neišeina iš mados, nes visoms naujoms tendencijoms įsivažiuoti reikia bent 3–4 metų (Alessandro Michele įsipiriamus loaferus, dėl kurių madistės tebesistumdo „Gucci“ butikuose ir kurie tik dabar plūstelėjo į fast fashion rinką, sukūrė 2015-aisiais. Keičiasi tik jų dekoras). Paisant 2018-ųjų avalynės tendencijų ir prognozių, galiu nuraminti: pasikeitimo, verčiančio iššluoti savo spintą ir vėl ieškoti, kas staiga tapo madinga, neteks.

Puikūs batai nereikalauja tobulos figūros, tačiau visada surenka komplimentų.

Kalbant apie spintą, jos išvis galima nekeisti, jei turite ypatingų batų. Garderobas gali būti visai basic – džinsai, marškiniai, megztiniai, paltai, tačiau ypatingi batai bet kokį derinį stebuklingai padaro šiuolaikišką ir madingą. Pabandykite šį patarimą apversti aukštyn kojom: supermadingas derinys ir neaiškūs, netikę batai. Tokio pat efekto nebus. Nes jūs, kaip ir aš, derinyje dažniausiai pirma pastebite batus. Ir apskritai, puikūs batai nereikalauja tobulos figūros, tačiau visada surenka komplimentų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tad į kokius batus neverta investuoti? Į nuobodžius, paprastus, nykius, neįdomius – tęsti? O investuoti – į pasakiškas, pilve drugelius sukeliančias kurpaites: viso spalvų spektro basutes, satino stiletus, aksomines muko šlepetes, kailines baseino šliopkes, blizgučiais nubarstytas kaladėles, šilko kaspinais apie kulkšnis apsivejančias balerinas, perlais puoštus sandalus, siuvinėtas, raštuotas atlasines platformas. O rudenį – į metalinio spindesio aulinukus, kontrastingus oksfordus, kniedytus ir siuvinėtus loaferus, vasariškų spalvų aulinius. Ir spalvotas kojinaites!

Daugiau Lauros tekstų lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai