Į kino ekranus atkeliaujanti kitokia drama „Rojaus kalvos“ – futuristinė pasaka su svarbia misija

Kadras iš filmo „Rojaus kalvos“/ Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-31 09:16
Šį savaitgalį Lietuvos kino teatrų repertuarai pasipildys neįprasta juosta – lapkričio 1 dieną į didžiuosius ekranus atkeliauja futuristinė drama „Rojaus kalvos“, savo intrigomis kino kritikų lyginama su populiariuoju serialu „Liežuvautoja“ (Gossip Girl). Juostoje pamatysime Emmą Roberts, Millą Jovovich ir net reperę Awkwafiną, kurios vienbalsiai tvirtina: filmą privalo pamatyti kiekviena jauna moteris.

„Dažnai mums bandoma įteigti, kad mes privalome tilpti į visuomenės nustatytus rėmus, prisitaikyti. Nuolat kalama į galvą, kad mes nepakankamai geros, gražios. Dėl to ši juosta turi labai svarbią misiją: kiekviena iš mūsų privalome suprasti, kad net ir jei jausime aplinkinių spaudimą, nieko neprivalome. Esame nuostabios savaip ir mums nebūtina keistis, kad kažkam įtiktume“, – sako ne tik muzikos, bet ir kino pasaulyje įsitvirtinanti Awkwafina.

Jai pritaria ir drauge spalvingoje dramoje nusifilmavusios kolegės: „Filmo scenarijus yra neeilinis ir gal net būtų pakeitęs mūsų gyvenimą, jei šią juostą būtume išvydusios ankstyvoje jaunystėje. Čia kalbama apie itin aktualiais problemas: kūno kultą, pavydą, spaudimą atrodyti lyg superžvaigždei, seksualumą, nerimą, dietas. Tai labai subtiliai apie svarbias šių dienų problemas kalbanti juosta“.

Kadras iš filmo „Rojaus kalvos“/ Organizatorių nuotr.
Kadras iš filmo „Rojaus kalvos“/ Organizatorių nuotr.

Aktorės pasakojo sutikusios vaidinti „Rojaus kalvose“ ne tik dėl režisierės norimos perduoti svarbios žinutės, bet ir dėl įspūdingų kostiumų, kuriais puošėsi filmavimų metu. Jiems buvo skirta itin daug dėmesio, nes režisierė Alice Waddington – dar ir mados pasaulyje puikiai žinoma dizainerė.

Juosta „Rojaus kalvos“ pasakos apie turtingos šeimos jauniausiąją atžalą Umą (aktorė E. Roberts), kuri ruošiasi vestuvėms. Tiksliau, vestuvėms ruošiasi Umos šeima. Būtent vestuvėmis su turtingu jaunikiu Umos tėvai tikisi pataisyti savo pašlijusią finansinę padėtį. Tačiau pati mergina visiškai netrokšta tekėti už neįdomaus ir nuobodaus turtuolio. Supratę, kad gražiuoju Umos neperkalbės, jos tėvai nutaria imtis griežtesnių priemonių ir išsiunčia ją į „Rojaus kalvas“ – specialų pensionatą jaunoms merginoms, kuriose jos paruošiamos tikram gyvenimui ir paverčiamos „geriausiomis savo pačių versijomis“.

Kadras iš filmo „Rojaus kalvos“/ Organizatorių nuotr.
Kadras iš filmo „Rojaus kalvos“/ Organizatorių nuotr.

Tačiau ar iš tiesų viskas yra taip, kaip parašyta „Rojaus kalvų“ reklamoje? Uma pamažu pastebi, kad paslaptingoje saloje dedasi keisti, bauginantys ir netgi grėsmingi dalykai. Kartu su Uma apgyvendintos merginos dėl to nesijaudina: Chloja (akt. Danielle McDonald) mėgaujasi nuostabiomis atostogomis be erzinančios šeimos, Ju (Awkwafina) atrodo apskritai niekuo nesidominti ir nori tik vieno – kad ją paliktų ramybėje. Vienintelė Amarna (Eiza Gonzalez) supranta, ką Uma turi omenyje – kad su „Rojaus kalvomis“ ne viskas taip gerai, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Naujosios draugės ima regzti planą, kaip pasprukti iš šio prašmatnaus kalėjimo, kol dar ne per vėlu.

Įspūdingų vaizdų ir kostiumų, įkvepianti fantastinė drama „Rojaus kalvos“ į kino teatrus atkeliauja jau šį penktadienį, lapkričio 1  dieną.

Temos:

Kinas

Naujausi straipsniai