I.Kavaliauskaitė su vaikais išvyko į Meksiką: susitiko su J.Bitinaite, planuose – dar viena šalis

Indrė Kavaliauskaitė su vaikais Meksikoje / Asmeninio albumo nuotr.
15min, Žmonės.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėja ir nuomonės formuotoja Indrė Kavaliauskaitė šaltą žiemą Lietuvoje iškeitė į atostogas. Joms ji pasirinko vieną populiariausių šaltojo sezono krypčių – Meksiką ir atsipūsti nuo darbų išsiruošė su vaikais. Vis tik ties Meksika kelionės nesibaigs – netrukus I.Kavaliauskaitės šeima pramogauti vyks į dar kitą šalį.

Socialinių tinklų žvaigždė, projekto „Muzikinė kaukė“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė į kelionę su vaikais išsiruošė sausio 20-ąją. „La Familia is off duty. Miegojau gal kokią valandą“, – prieš leisdamasi į ilgą kelią instagrame rašė ji, kelionės akimirkomis sutikusi pasidalyti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

Indrė atostogoms pasirinko Riviera Maya regioną, kur lepina beveik 30 laipsnių karštis. Visgi skiriasi ne tik temperatūra – moteris neslėpė, kad pradžioje nebuvo lengva apsiprasti ir prie nuo Lietuvos aštuoniomis valandomis besiskiriančio Meksikos laiko.

„Pirmoji diena – ankstyvi paukščiai. Kaip statistiniai europiečiai, atskridę į vakarus. Atsikėlėm 5 val. ryto, papusryčiavom 7:30 val. ir atidarėm la playa (paplūdimį – red. past.) kartu su smėlio „tvarkytojais“, – įspūdžiais dalijosi ji.

Antrąją viešnagės dieną Meksikoje šeima jau po truputį apsiprato, tiesa, kaip rašė Indrė, naktį smarkiai lijo.

„Diena po lietaus. Naktį tiesiog pliaupė, bet rytas dovanoja saulę!!!! Manau, adaptavomės, šiandien dar poilsis viešbuty, o rytoj Mama (turiu omenyje save) paspaus gazus, taip sakyčiau – didysis laikas!“, – socialiniame tinkle teigė I.Kavaliauskaitė.

Meksikoje Indrė susitiko ir su čia gyvenimą kuriančia bičiule Jūrate Bitinaite, holistinio gydymo ir kundalini jogos mokytoja, buvusia televizijos laidų vedėja, kuri pastaruoju metu veda užsiėmimus moterims – padeda pažadinti savyje moteriškumą, suvokti emocijas, moko, kaip tapti laimingomis, sukurti harmoningus santykius. 

Indrė Kavaliauskaitė su Jūrate Bitinaite / Asmeninio albumo nuotr.
Indrė Kavaliauskaitė su Jūrate Bitinaite / Asmeninio albumo nuotr.

J.Bitinaitė, prieš keletą metų metusi darbą milžiniškoje korporacijoje, tapo holistinio gydymo bei kundalini jogos mokytoja ir būdama trisdešimt aštuonerių sukūrė šeimą su dvasinių mokymų guru, hileriu iš Meksikos Mario. Jiedu susilaukė dukters Kayos ir turėjo savo sąjungos sutvirtinimo ceremoniją po žvaigždėtu Tulumo dangumi, kurią palaimino majų kilmės šamanas. Vis tik prabėgus trejiems metams, Jūratė ir Mario priėmė sprendimą gyventi atskirai.

Kaip 15min atskleidė I.Kavaliauskaitė, pabuvusi Meksikoje, netrukus su vaikais ji pakels sparnus į JAV, kur ketina papramogauti ir Disneilende.

Fotogalerija:

Indrės Kavaliauskaitės atostogos Meksikoje (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau