I.Kavaliauskaitė-Morkūnienė kalėdiniame renginyje pristatė grožio naujoves

„L'Occitane“ kalėdinio vakaro akimirkos / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-22 09:57
Antradienio vakarą šventiškai išpuoštame sostinės restorane „La Boheme“ vyko prancūzų kosmetikos „L'Occitane“ kalėdinis vakarėlis. Į šventinį sūkurį įsisuko TV žurnalistė Asta Stašaitytė-Masalskienė, aktorės Valda Bičkutė ir Justė Zenkevičiūtė, žurnalistė bei rašytoja Laima Lavaste, Vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, dizainerė Milda Bordeaux, bankininkė Laura Prušinskaitė ir daug kitų.

Renginį vedė ir šventinę nuotaiką dalijo Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. „Kalėdinė nuotaika į namus kasmet ateina ne nušvitus lempučių girliandoms ar papuošus eglutę, šventė prasideda kartu su artimiausiais žmonėmis“, – šiais žodžiais renginį pradėjo Indrė.

Vakaro metu skambėjo Lietuvoje jau septynerius metus gyvenančios prancūzų aktorės ir dainininkės Clotilde Solange Rigaud dainos. Vilniuje įsikūrusi prancūzė čia baigė ne tik muzikinio teatro studijas, bet ir vaidina filmuose, kuria dainas, įvairius projektus bei moko prancūzų kalbos.

Renginio metu svečiai susipažino su „L'Occitane“ specialiai žiemos šventėms atnaujinta kolekcija „Terre de Lumiere“ („Šviesos žemė“), įvilkta į spindinčią auksinę pakuotę. Gurmaniški kvepalai dvelkia migdolais bei medumi.

Vakaro dalyviams taip pat buvo pristatyta ir limituoto leidimo šventinė linija „Joyeuses Fêtes“. Naujasis aromatas – tai lyg rožinių gėlių pieva, kuri žiemos viduryje pražysta nuostabaus grožio žiedais, ore pasklinda magiškas, užburiantis kvapas. Šis aromatas būtent ir pranašauja į Provansą ateinančias gražiausias žiemos šventes.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Vertingiausia dovana ta, į kurią buvo įdėta daug meilės. Kalėdinės karštinės metu linkiu nepamiršti, jog Kalėdos negali būti tiesiog supakuotos į dovanų popierių. Jos gyvena mūsų ir mylimų žmonių širdyse“, – įsitikinusi I. Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Renginio vedėja vakaro metu pristatė ir „L'Occitane“ Advento kalendorių su 24 durelėmis, už kurių slypi grožio produktai. Kalėdinio vakarėlio dalyvės turėjo galimybę ne tik atverti tas dureles, bet ir šventiškai susipakuoti dovanas bei išmėginti naujuosius aromatus.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai