Į Kauną „Rammstein“ atvyksta su 24 vilkikais, prigrūstais pirotechnikos, garso ir šviesos įrangos

„Rammstein“ Taline / Postimees.ee/J.Rudi nuotr.
Autorius: Šarūnas Bulota
Publikuota: 2012-02-03 18:13
Ir metalistų, ir „popsistų“ pamėgti vokiečiai „Rammstein“ pirmadienį vėl drebins Lietuvos padangę. Šį kartą įspūdingais garso, šviesos ir pirotechnikos šou garsėjanti grupė išbandys „Žalgirio“ arenos galimybes.

Garsusis industrinio metalo kolektyvas garso, šviesos įrangą ir pirotechniką šį sekmadienį atsigabens 24 vilkikais. Dar į du sunkvežimius sukrauta pardavimui skirta grupės atributika. 6 autobusai atveš apie 150 žmonių personalą. Kartu su muzikantais keliauja ir nuosava virtuvė.

Kaip informavo koncertą organizuojančios agentūros „Medusa Concert“ atstovė Marija Tarasova, „Rammstein“ paprašė tik 400 rankšluosčių, transporto ir žmogaus, kuris padėtų susikalbėti. Viskuo kitu grupė rūpinasi pati. M.Tarasovos duomenimis, yra belikę tik keli bilietai į koncertą. Garsiuosius vokiečius „apšildys“ švedų industrinio ir gotikinio metalo grupė „Deathstars“.

Prieš dvejus metus Vilniuje viešėję „Rammstein“ Kaune pristatys savo geriausių dainų albumą „Made in Germany 1995–2011“. Dauguma jo kūrinių lietuviams puikiai pažįstami – tai „Du Hast“, „Rammstein“, „Amerika“, „Mein Land“, „Ich Will“.

„Rammstein“ susikūrė 1993 m. Rytų Vokietijoje. Jau pirmasis grupės albumas „Herzeleid“, pasirodęs 1995 m., Vokietijoje sulaukė didžiulės sėkmės. Antrasis albumas „Sehnsucht“, išleistas 1997 m., grupei atnešė tarptautinę šlovę. Grupė jau yra išleidusi 8 studijinius albumus.

15min.lt

Naujausi straipsniai