Į Kauną grįžta mugė „Esu mama“​ 

„Esu mama“ / Nuotr. autorė tinklaraštininkė Aušra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-31 12:20
Motinystė ir tėvystė – tai nuostabus jausmas, prasidedantis kartu su pirmaisiais mažo žmogaus širdies dūžiais, tai džiaugsmo kupina akimirka pirmą kartą paėmus kūdikį ant rankų, o daliai būsimų tėvelių tai dar ir visai nepažintas gyvenimo etapas, pilnas išbandymų ir klausimų: „O, kas toliau?“, „Kaip mums seksis rūpintis kūdikiu?“, „Ar užauginsime gerą žmogų?“.

Šie ir dar daugiau mamoms bei tėčiams svarbių klausimų bus atsakyti jau rugsėjo 22 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame renginyje „Esu mama“. Renginio organizatorė džiaugiasi pernai puikiai pasisekusiu renginiu ir teigia, kad antrus metus iš eilės organizuojama paroda bus dar didesnė ir įvairesnė: „​Praėjus renginiui iš lankytojų dar ilgai sulaukdavome laiškų su gražiais žodžiais ir padėkomis už pagalbą ruošiantis kūdikio atėjimui, už koncentruotai pateiktą informaciją ir atsakytus klausimus vykusių seminarų metu, už įdomius mugės dalyvius, kurie turėjo puikią progą pristatyti save tikslinei auditorijai.

Smagu, kad atėjo ne tik mamos, bet ir tėčiai, seneliai. Paroda susilaukė išties didelio susidomėjimo todėl šiais metais vyksiančioje mugėje lankytojai galės sudalyvauti dar įvairesnėse paskaitose bei susipažinti su dar platesniu mugės dalyvių siūlomų prekių ir paslaugų asortimentu.

Tad jeigu ir Jūs norite prisiliesti prie šio gražaus gyvenimo etapo puoselėjimo ir turite kuo pasidalinti, tuomet kviečiame registruotis ir nudžiuginti esamas bei būsimas šeimas“, – kalba parodos organizatorė, dizainerė ir UAB „Inži Group“ vadovė Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė.

Praėjusiais metais pirmą kartą šioje mugėje dalyvavusios organizacijos ir kosmetikoskūdikiui bei mamai kūrėjos „Sąmoningos mamos“ atstovės šeimoms skirtą parodą taip pat įvertino puikiai: „​Renginys pritraukė daug esamų ir būsimų mamų, kurios vienoje vietoje galėjo įsigyti reikalingų ir malonių dalykėlių savo mažyliams, taip pat gauti kokybiškos informacijos.

Sulaukėme ne tik sąmoningų mamų, bet ir sąmoningų močiučių, kurios ieškojo produktų savo vaikučiams ir vaikaičiams. Žavu buvo tai, kad mugėje buvo visko nuo – iki, o tai labai patogu mamoms. Renginį vertinant iš prekybinės pusės galime pasidžiaugti, kad paroda mums atsipirko su kaupu, tad tikrai dalyvausime joje ir šiemet!

“Organizacijos „Skubi pagalba naujagimiui“ atstovai antrina praėjusių metų dalyviams ir teigia, kad juos labai sužavėjo pati renginio idėja: „Toks renginys labai reikalingas – jaunos šeimos ir jų artimieji galėjo gauti visą reikiamą ir visapusišką informaciją apie labai svarbią motinos ir šeimos misiją. Sulaukėme didelio ne tik nėštukių ir mamų susidomėjimo, bet ir jų artimųjų – broliukų, sesučių, močiučių, senelių. Džiaugiamės, kad šeimoms rūpi mažiausiųjų sveikata ir jų gyvybių išsaugojimas.“

Organizatoriai kviečia tapti jau antrus metus vyksiančio renginio dalimi ir pristatyti save parodoje „Esu mama“. Jeigu kuriate rūbus, aksesuarus būsimoms mamytėms ar vaikučiams, gaminate žaislus, šventinę atributiką, daiktus palengvinančius šeimų kasdienybę, prekiaujate kosmetikos bei grožio priemonėmis, knygomis, užsiimate sveikatinančiomis procedūromis, vedate mokymus, organizuojate šventes ar norite pristatyti gydymo ar vaikų priežiūros paslaugas, tuomet ši mugė – puiki vieta parodyti save ir atsakyti į visus būsimiems ir esamiems tėveliams rūpimus klausimus bei palengvinti jų buitį ar pasiruošimą mažylio atėjimui. Dalyvių registracija vyksta iki rugsėjo 7 dienos.

Laiko liko nedaug, todėl visi norintys sudalyvauti mugėje, yra kviečiami ​registruotis tinklalapyje​, o lankytojai – sekti informaciją apie būsimą parodos „Esu mama“ programą ir atvykti į ją kartu su šeima.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai