Į Kauną atvyko australų popmuzikos žvaigždė Kylie Minogue

Kylie Minogue atvykimas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-10-31 14:24
Penktadienį koncertą „Žalgirio“ arenoje rengianti popmuzikos karalienė Kylie Minogue jau atvyko į Kauną. Iš Lodzės, Lenkijoje, į Kauną komfortišku autobusu atvykusi australų muzikos žvaigždė kurį laiką iš jo nelipo ir pasirodė tik vėliau. Pamojavusi laukusiems fotografams Kylie Minogue iškart nuskubėjo į specialiai pagal jos pageidavimus arenoje įrengtas patalpas.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Arenoje Kylie Minogue turės laiko kelias valandas atsipūsti prieš vakaro koncertą. Jos laukia pasirodymas lietuvių publikai – dainininkė pristatys šių metų kovo mėnesį išleistą albumą „Kiss Me Once“.

Dar prieš atvykstant K.Minogue vienas po kitų Lietuvos sieną kirto 14 šviesos ir garso aparatūrą gabenančių vilkikų. Scenoje žiūrovai turėtų pamatyti didžiulius ekranus, čia rengiamos judančios platformos, pakylos su liftu.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Drauge su dainininke atkeliavo ir 100 žmonių palyda – muzikantų grupė, pritariančiosios dainininkės, šokėjai, technikos specialistai, vadybininkai, padėjėjai, stilistai, kirpėjai, drabužių prižiūrėtojai ir kitas aptarnaujantis personalas.

 

Pasirodymo metu bus naudojami lazeriai ir konfeti patrankos. Scenos efektams užsakyti 200 kilogramų anglies dvideginio balionai. Dainininkės komandai paprašyta parūpinti 200, o pasirodymui scenoje – 40 rankšluosčių.

K.Minogue pasirodymą Lietuvoje apšildys britų šokių muzikos duetas „Third Party“. Pačios dainininkės koncertas truks dvi valandas.

Kol kas nėra žinoma, ar dainininkė liks nakvoti Lietuvoje, ar iškart keliaus į Rygą, kur jos koncertas vyks lapkričio 2-ąją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai