Į Katedros aikštę susirinkę vilniečiai mėgavosi L’OR kava ir lietuvišku kinu po žvaigždėmis

Į Katedros aikštę susirinkę vilniečiai mėgavosi L’OR kava ir lietuvišku kinu. / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-02 16:26
Vasaros vakarus su geru kinu kviečiantis praleisti „Kinas po žvaigždėmis“ devintąjį sezoną pradėjo įspūdingu seansu Katedros aikštėje. Vienam nepamirštamam vakarui pagrindinė Vilniaus aikštė virto didžiausia kino sale po atviru dangumi. Žiūrovai, mėgaudamiesi L’OR kava, išvydo Lietuvos kino centro iniciatyva restauruotą Raimundo Banionio filmą „Vaikai iš „Amerikos“ viešbučio“.

„Šiandien Katedros aikštė tikrai yra pati didžiausia kino salė Lietuvoje“, – atidarymo metu susirinkusia tūkstantine kino gerbėjų minia džiaugėsi kino teatro „Pasaka“ direktorė Andrė Balžekienė.

Katedros aikštėje susirinkę žiūrovai nusikėlė į jaunatvišką, jaunystės ir revoliucingos rokenrolo dvasios kupiną 1972-ųjų Kauną. Trumpą sveikinimo žodį prieš seansą taręs režisierius R. Banionis filmą pristatė kaip filmą apie laisvę.

Lankytojus džiugino ne tik kinas, bet ir išskirtinės naujienos. Renginyje po atviru dangumi kiekvienas galėjo pasimėgauti ir susipažinti su gurmaniška kava, sukurta 1992 m. Prancūzijoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Jau nuo tada prekės ženklas L’OR ėmėsi įgyvendinti savo ambiciją pasiūlyti pasauliui auksinį kavos standartą ir siekė kurti tokią produkciją, kuri pakerėtų išties rafinuoto, gurmaniško skonio kava. Ir visai nesvarbu, kokiai kavos rūšiai ar paruošimo būdui žiūrovai teikė pirmenybę. Nuo inovatyvios pakuočių technologijos, išsaugančios daugiau aromato, iki espresso kavos kapsulės iš aliuminio – L’OR pasirūpino, kad puodelis mėgstamiausios kavos būtų tokio skonio, kaip niekada anksčiau.

Pasiėmę puodelį kavos, kino mylėtojai susėdo į specialiai jiems paruoštas, visą Katedros aikštę užpildžiusias vietas, kurios netruko prisipildyti.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Dovilė Butnoriūtė, Lietuvos kino centro filmų sklaidos, informacijos ir paveldo skyriaus vedėja patikino, jog Vilnius niekuo nenusileidžia didiesiems Europos miestams, kuriuose kino peržiūros po atviru dangumi yra dažnas reiškinys.

„Visi jau priprato, jog vasarą vyksta tokie lauko seansai, kuomet žmonės žiūri būtent nacionalinį kiną. Lietuvos kino centras nė akimirkai nesuabejojo, ar prisidėti prie tokios iniciatyvos. Beprotiškai džiaugiamės, kad jūsų tiek daug, kad jūs čia, kad jūs mylite kiną“ , – sakė Dovilė Butnoriūtė.

Rengynyje dalyvavo daug garbių svečių, tarp kurių – ne viena Lietuvos garsenybė. Kiną po atviru dangumi pirmose eilėse žiūrėjo Simona ir Jonas Nainiai, „Motyvuoti atletai“ Ieva ir Arturas Swan, Ignas Lelys, Valda Bičkutė ir Mindaugas Valiukas, Rasa Kaušiūtė ir kiti.

Turinio kontrolė – redakcijos rankose, projekto partneris tik inicijuoja ar palaiko temos viešinimą
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai