Į karališkąsias Eugenie vestuves atvykusi princesė Charlotte pralinksmino pasaulį: mergaitė – rimtai nusiteikusi

Princessė Charlotte ir princesė Eugenie / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Spalio 12 dieną amžiną meilę Vindzoro pilyje Jackui Brooksbankui prisiekė princesė Eugenie. Karališkose vestuvėse dalyvavo garsūs svečiai iš viso pasaulio. Tuo tarpu mylimiausiems Didžiosios Britanijos mažyliams – princesei Charlotte ir princui George'ui – patikėtas itin žavus vaidmuo.

Per karališkąsias vestuves Catherine Middleton ir princo Williamo mažyliai Charlotte ir Geroge'as atsidūrė dėmesio centre. Charlotte šiandien – viena iš nuotakos pamergių. Su kitomis giminaitėmis mažoji princesė yra be galo svarbi nuotakos viešnia.

Į pilį atvykusi Charlotte prajuokino aplinkinius. Iš pradžių atrodė, kad ji labai susirūpinusi, tik vėliau mažoji prisiminė, kur atvykusi ir ėmė mojuoti ranka. Vienam jos gerbėjui mergaitė net dovanojo oro bučinį.

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės / „Scanpix“ nuotr.

Praėjus vos penkiems mėnesiams, kai dalyvavo karališkose pusbrolio princo Harry ir jo išrinktosios Meghan Markle vestuvėse, princesė Eugenie pati žengė prie altoriaus Vindzoro pilyje. 28-erių metų Elizabeth II anūkė tuokiasi su Jacku Brooksbanku.

Pora susipažino 2010 metais, tuomet princesei Eugenie tebuvo 20 metų ir ji turėjo vakarėlius mėgstančios merginos reputaciją.

Kaip kadaise vienai britų televizijai pasakojo princesė – tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

Dėl kilusio britų nepasitenkinimo, kai šie pareiškė savo nenorą mokėti už karališkąsias Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuves, BCC televizija nusprendė atsisakyti idėjos jas transliuoti tiesiogiai. Tačiau vestuves galima žiūrėti internete arba per ITV televiziją.

Britai piktinosi, kad jiems už vestuves reikės mokėti. Princesė yra devintoji sosto paveldėtoja eilėje, todėl kritikų akyse ji nėra svarbiausia monarchė.

Nors apsauga įpareigota rūpintis Londono policija – kitomis šventės detalėmis rūpinasi karališkoji šeima. Gėlės, pramogos, suknelė – bus apmokėti iš karališkosios šeimos pinigų.

„Karalienė pati sprendžia už kurias karališkasis vestuves ji mokės“, – atskleidė buvęs karališkosios šeimos spaudos atstovas Dickie Arbiter. 

Vestuvėse dalyvauja ne tik Meghan Markle, Catherine Middleton, princai Harry ir Williamas, bet ir tokios žvaigždės kaip Ellie Goulding ir Cara Delevingne. 

Karališkosios princesės Eugenie ir Jacko Brooksbanko vestuvės (57 nuotr.)
+51
Skaitykite daugiau