Į kalbas apie nėštumą Lady Gaga atsako kūrybiškai

Lady Gaga / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-15 17:11
Šiais metais po filmo „Taip gimė žvaigždė“ Lady Gaga sulaukė ne tik kritikų liaupsių už nepriekaištingą vaidybą, bet ir gerbėjų apkalbų. Pasauliui už viską labiau parūpo talentingos moters asmeninis gyvenimas. O štai visai neseniai nuolat siejamą su aktoriumi Bradley Cooperiu Lady Gagą visi ėmė atakuoti klausdami, ar ji nesilaukia?

Netikėta žinia (praėjo vos keletas mėnesių, kai oficialiai buvo paskelbta apie sužadėtuves) ir jokių komentarų iš Lady Gagos apie sprendimo išsiskirti su Christiano Carino priežastis, paskatino tikrą gandų audrą. 

Viena iš populiariausių versijų – dainininkė neabejinga kolegai Bradley Cooperiui, su kuriuo vaidino jo paties režisuotame filme „Taip gimė žvaigždė“. Esą juostoje pasakojama dramatiška stiprios meilės istorija galėjo persikelti į realų gyvenimą.

Nors abu šią istoriją paneigė, bet kalbos nenutilo. Visai neseniai tabloidai ėmė rašyti, jog žvaigždė dangsto nėštumą, neva Gaga jau kurį laiką laukiasi.

Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.

Kaip visuomet kūrybiška atlikėja susidomėjusiems jos asmeniniu gyvenimu gerbėjams viešai atsakė „Twitter“ socialiniame tinkle.

„Kalbos apie tai, kad laukiuosi? Tiesa. Aš laukiuosi #LG6”, – rašė muzikantė. Ji turėjo omenyje naują albumą.

Devynis kartus „Grammy“ laureatė apie jį užsimena jau ne pirmąjį kartą. Iki šiol jos sąskaitoje – 5 studijiniai albumai, vienas albumas, įrašytas drauge su Tony Bennettu, ir filmo „Taip gimė žvaigždė“ garso takelis.

Tiesa, neaišku, kada gerbėjai galės džiaugtis naujais muzikos perlais, tačiau atsižvelgiant į tai, kad paskutinysis Gagos darbas „Joanne“ buvo išleistas 2017 metais, būtų visai tikėtina, jog nauja muzika ji džiugins jau greitai.

Naujausi straipsniai