Į ką atsižvelgti perkant baldus voniai?

Stilinga vonia / Shutterstock nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-29 16:19
Vonios baldai ne tik atlieka pagrindinę savo funkciją, bet ir suteikia galimybę šiame kambaryje suformuoti pageidaujamą įvaizdį, todėl šiuos gaminius renkamės itin atsakingai. Jų asortimentas – ypač gausus, tačiau jeigu iš anksto apgalvosite keletą svarbių aspektų, dėl vonios baldų pavyks apsispręsti kur kas greičiau.

Vonios kambario dydis

Prieš pradėdami apsipirkimo procesą, pirmiausia turite tiksliai išmatuoti šią patalpą ir apgalvoti, kiek ir kokių baldų Jums reikės. Apsvarstykite, kurioje vietoje kiekvienas iš jų stovės, tačiau nepamirškite palikti vietos patogiam judėjimui, kadangi priešingu atveju laikui bėgant norėsis kažko atsisakyti. Mažesniuose kambariuose teks paieškoti talpesnių, kompaktiško dydžio alternatyvų, o jeigu vietos yra pakankamai, savęs galėsite visiškai nevaržyti.

Spalvos ir stilius

Vonios baldų dizainas yra ypač atsakingas pasirinkimas, tačiau jeigu susitvarkysime su čia užduotimi, ilgus metus galėsime mėgautis atpalaiduojančia ir jaukia šio kambario atmosfera. Spalvos pasirinkimas priklausys nuo Jūsų asmeninio stiliaus pojūčio, tačiau siekdami vientisumo, atkreipkite dėmesį į grindų, lubų ir sienų atspalvius bei stenkitės visus baldus suderinti tarpusavyje. Šiuo atveju ypač praverčia vonios baldų komplektai – pasirinkę tinkamą jų dydį ir patikusį stilių, iš karto galėsite mėgautis harmoningu vaizdu. Šie ir kiti vonios baldai gera kaina parduodami Pigu.lt elektroninėje parduotuvėje.

Asmeniniai poreikiai

Vonios komplektai skiriasi komplektacijoje esančiu baldų skaičiumi, o jeigu pirksite pavienius baldus, Jums taip pat teks nuspręsti, kiek jų pasirinkti. Nors šis apsisprendimas dažnai priklauso nuo vonios kambario dydžio, vis dėlto, ne mažiau svarbūs yra ir Jūsų bei kitų šeimos narių poreikiai. Tie, kurie gyvena vieni, šioje patalpoje dažniausiai laiko gerokai mažiau daiktų nei didelės šeimos, tad vonios spintelių ar lentynėlių jiems taip pat reikia gerokai mažiau. Tad iš anksto turėtumėte pagalvoti, kiek ir kokius daiktus laikysite vonios kambaryje – tuomet galėsite įsivaizduoti, kiek baldų Jums reikės.

Nepamirškite veidrodžių

Be šio atributo būtų sunku įsivaizduoti bet kokį vonios kambarį, tačiau ir šiuo atveju turėsite ne vieną pasirinkimo galimybę. Itin kompaktiškas sprendimas yra vonios spintelės su įmontuotu veidrodžiu, tačiau jeigu leidžia galimybės, galite pasirūpinti ir vienu atskiru gaminiu – tai ypač pravers didesnėse šeimose. O jeigu norisi daugiau natūralios šviesos, pastatykite vieną veidrodį prieš langą.

Pastatomi ar pakabinami vonios baldai?

Tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų, kuomet tenka apsispręsti dėl tinkamiausių baldų pasirinkimo. Vienareikšmiško atsakymo šiuo atveju nebūtų galima pateikti, kadangi kiekvienas baldų modelis turi savų privalumų. Pastatomi puikiai gali paslėpti kyšančius vamzdžius ir dažnai yra šiek tiek pigesni, tuo tarpu pakabinami ypač rekomenduojami mažesniuose vonios kambariuose, kadangi vizualiai didina erdvę. Šis variantas vertinamas ir dėl paprastesnės priežiūros bei šiuolaikiškos išvaizdos, tačiau vėlgi, tai priklausys nuo asmeninio Jūsų skonio.

Rinkdamiesi tinkamiausius vonios baldus, turėtumėte prisiminti, kad jais teks naudotis kiekvieną dieną, todėl Jus turi tenkinti viskas, pradedant jų išvaizda ir baigiant nepriekaištinga kokybe. Surasti tokius gaminius tikrai nebus sunku, kadangi vonios baldų gamintojai siūlo įvairiam skoniui priimtinus sprendimus, tad Jums beliks nuspręsti, kurie variantai turėtų puošti būtent Jūsų vonios kambarį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai